Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a helyzetről? (lent)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, az első barátommal 5 hónapja vagyunk együtt...


De van egy fiú barátom/haverom akit utál a barátom, de ez a fiú megkért, hogy kísérjem el valahova ( mert nem egy helyen lakunk és nem tudja, hogy hol van valami ami azon a helyen van ahol én élek) ketten mennénk én meg a fiú haverom...mondtam a barátomnak a helyzetet és ő azt mondta, hogy rendben van, tölts inkább vele azt a másfél órát, de ezután köztünk mindennek vége, elfelejtelek téged...



Mi a véleményetek? ( szerelmes vagyok a barátomba, első kapcsolata mindkettőknek )


2012. szept. 18. 21:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennyi miatt elhagyna, én is inkább a fiúbarátot választanám.
2012. szept. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Laylah ***** válasza:

Ha ennyire féltékeny, ajánld fel neki, hogy nyugodtan menjen veletek, semmi probléma (persze úgysem fogja elfogadni), vagy azt, hogy akkor még egy lányt hívj el, hogy ne kettesben legyetek. Ha ez sem tetszik neki, kapja be... :D Az én párom is féltékeny néha, de ha ott lehet, vagy ha nem kettesben vagyok a másik sráccal, megnyugszik. Ha viszont nagyon nem megy, akkor ülj le vele beszélgetni, mondd meg, hogy neked ez így nem jó, hogy szereted, de nem láncolhat ennyire magához, és nem adhat ultimátumot sem.

22/L

2012. szept. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!