Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Nem tudom , hogy hol rontom el, de ellaposodott a kapcsolatom a barátommal, (17, ő is 17 )átlagos dolgokról beszélgetünk, suli stb... unalmas lett az egész . Mit tehetnénk. Én sem keresem már ő meg ha rám ír átlagos dolgokat mond , semmiről beszélgetünk. 5 hónapja járunk. Adjatok már néhány tippet, hogy hogyan szerethetnék bele újra? Néha jó lenne egy kis csoki, vagy egy leszakított virág. nem tudom mi legyen :(
2012. okt. 3. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
szeretet, sok sok kej az agyban, okos viccek (sok kacagas), kozos programok (egyutt fozocskezes, szinhaz, buli, tanc, yoga), kozos jatekok (puzzle rakas, aktivity, scrabble), problemak megbeszelese, masszirozas, illatos gyertya melletti egyutt furdozesek, kirandulasok (setak) stb stb stb
2012. okt. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz, de még nem tartunk az ágynál, de jók az ötletek .
2012. okt. 3. 08:01
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudod , ha keres akkor azt érzem hogy már megint találkozni akar velem, én meg fáradt vagyok , de ha nem ,akkor meg biztos nem kellek neki, és jól el van nélkülem , nem igazán értem magam . EZEN , HOGYAN TUDNÉK FELÜL KEREKEDNI?
2012. okt. 3. 08:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég nxilvánvaló, hogy nem vagy szerelmes...és ilyenkor korban szerintem felesleges húzni egymás idejét.
2012. okt. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínű mindent szarul csináltok, ha 5 hónap alatt ellaposodott a kapcsolat. Ne próbálj újra beleszeretni hagyd el...
2012. okt. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!