Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én csinálok rosszul valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csinálok rosszul valamit?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttünk össze a barátommal. Nekem ő az első, elég régóta tetszett már aztán végülis bemutattak minket egymásnak, találkoztunk párszor de csak beszélgettünk. Már nagyon féltem az 1. csóktól..mindenki odavan hogy milyen jó meg hogy jön magától meg kizárják olyankor a külvilágot meg ilyesmi. Végülis megcsókolt a srác, nem volt semmi szájrapuszi rögtön átdugta a nyelvét aztán tényleg jött magától, de valahogy semmit nem mozgatott meg bennem, mégcsak jónak se mondanám. Végig gondolkoztam hogy levegőt kellene venni meg hogy kellene befejezni, akkor most húzzame el a fejem meg ilyesmik...most akkor én rontottam el valamit? Nem értem, mások azt mondják ha elkezdik nem tudjak abbahagyni, én meg szinte unatkoztam közben. Velem van a baj? érdemes így egyáltalán folytatni? Abban reménykedem hogy majd kialakul és jó lesz, de tényleg nem tudom mert nincs összehasonlítási alapom. Szerintetek? 15/L

2012. aug. 31. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
15 évesen álmodtam, hogy egyszer, színpad lesz alattam, és Feri nektek rappel, ne csörögj még óra az álmom ne vedd el, de holnap suli, igen anyu gyere kelts fel...
2012. aug. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én első csókom pont olyan volt amit leírtál. Vagyis az első pár csókolózásom. Aztán belejöttem. Nem is tudom, csak azt érzékeltem hogy egy nyelv van a számban, nem volt izgató, vagy ilyesmi. De mégis szép emlék valamiért... Szerintem te is belejössz, ha a későbbiekben sem élvezed, lehet hogy a fiú nem az igazi.
2012. aug. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:köszi a hasznos választ...-.-

Második válaszoló: köszönöm :) Most ezzel kicsit megnyugtattál, remélem tényleg belejövök és minden rendben lesz ^^

2012. aug. 31. 00:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de két lányt is ismertem, aki szintén ilyen volt, azt mondta hogy nem szeretett csókolózni, sosem élvezte, aztán amikor igazán megszerett egy fiút azzal már nagyon jó volt. Az egyikük a barátnőm volt, és velem szerette meg a csókolózást :) Szóval lehet csak nem vonzódsz igazán ahoz a fiúhoz, és csak olyannal élveznéd akit szeretsz.
2012. aug. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!