Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van ez? Rosszul csinálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez? Rosszul csinálok vmit? (bőv. )

Figyelt kérdés
Múltkor beszéltem a pasimmal h mért nem szeret sokszor szeretkezni, mert sokszor vissza utasított az ágyban. És mondta h nem szereti az orális aktust és nem szeret sokat szeretkezni. Azt már nem magyarázta meg h mért szal nekem rögtön az jutott az eszembe h rosszul csinálhatok valamit.. Nincs rossz alakom és szerintem csúnya sem vagyok, szóval nem hiszem h arról lenne szó h nem kíván. Egyértelműen nem meleg mivel már együtt vagyunk másfél éve és több mint 1 éve aktív a nemi életünk. Nagyon szeretjük egymást és nagyon ritkán veszekszünk szóval biztos h nincs más valakije. Viszont néha úgy kell 'kikönyörögnöm' h lefeküdjön velem mert ha nem mondanám akkor sztem simán elaludna este és ennyi .... Heti 1x szeretkezünk (szerintem ez nem sok) , de néha még ezt a heti 1 alkalmat sem akarja. Mit csináljak? Várjak míg ő kezdeményezzen ? 17/L
2012. márc. 28. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
heti 1? O_o ott tuti van valami. Régen is csak ilyen kevés alkalom volt, vagy csak mostanában?
2012. márc. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
de jó neked, heti 1? irigyellek. Kevés pali van aki csak ennyit akar. :/
2012. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

húúú,én is irigyellek..:D..örülj neki ő legalább nem a szex miatt van veled és ő nem mindig azon kattog arra célozgat...

nekem is jó lenne 1 ilyen pali..:D

2012. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nahát, én asszonyom már húzza az orrát, ha csak napi 1x van akció!
2012. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez idősebben lehet okés de 17 évesen? Basszus csaj vagyok és meg nekem is több kell heti egy alkalomnál azzal akit nagyon szeretek, nemhogy egy férfinak. Szerintem beszéld meg vele. Mi nem tudhatjuk mi a gond. Amikor érzed, hogy na most ott a megfelelő pillanat, hogy beszégessetek, hozd fel a témát és addig ne hagyd amíg rá nem jössz mi a baj. Nem azt momdom, hogy most erültetsd ki belőle a dolgot :)) de kedvesen beszélgess el vele. Sok sikert :)
2012. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy te csinálnál rosszul bármit is, mivel a szexhez nem kell túl sok tehetség, csak vonzalom.

Nála lehet valamilyen gubanc inkább. Én is azt mondom, hogy beszélgessetek erről, és légy vele megértő, mert sose lehet tudni, hogy mi lapul a háttérben.

2012. márc. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyre több pasival ez van.Szerintem már nem tudnak úgy teljesíteni ahogy kellene,nagyon sok ilyen kérdés van a fórumokon.
2012. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát én szerintem is kevés heti 1 alkalom és főleg úgy h ő a pasi és úgy érzem h én vagyok a kanosabb xd ... Amúgy mikor legelőször lefeküdtünk akkor sokszor szeretkeztünk kb heti 3-szor vagy 4-szer, de egy ideje már nem akarja annyiszor és eddig hagytam de most már zavar és bármikor felhozom a témát ő tereli a szót. És már nem akarom megint felhozni mert akkor meg olyan érzésem lesz h azért fekszünk le többször mert ő nem akar engem megbántani..
2012. márc. 28. 20:15
 9/9 A kérdező kommentje:
és lehet h nem a szex miatt van velem de azért az is rossz érzés mikor úgy érzem h nem kíván a pasim :\
2012. márc. 28. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!