Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért van ez velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért van ez velem? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

nem vagyok egy csúnya pasi,átlagos vagyok,kedves,intelligens,humoros....ennek ellenére,mindig az van,hogy ha randizok csajokkal,sosem lesz 2,3. randi mert azt mondja mindegyik sajnálja de nincs meg a szikra,kémia,legyünk barátok...legutóbb meg az elsö randi után tök jó volt azt mondta a lány nagyon jó volt velem,2 randin sem vettem észre,hoggy gond lenne,de mégis azt mondta rá 2 napra,hogy nincs meg a szikra..:S

-nem tudom mit csinálok rosszul, én nem tudom produkálni magam,meg beállitani magam macho,rosszfiunak sem,ha ez kell nekik,....nem értem...én csak önmagamat tudom adni,az miért nem jó?


2012. febr. 14. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Az jo hogy onmagadat adod,de kozbe probald a rosszfiut teteni eleg a randi kozben egy fel orara tetetned es szerintem azutan minden megy siman!
2012. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lila nyuszi ***** válasza:

Szerintem ha jobban megismernének több is lehetne a dologból. Megérezni, hogy valaki jól érzi magát a bőrében vagy sem, talán a kisugárzásod nem jó. Így látatlanban nem tudok mást mondani.


20/N

2012. febr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mért neked minden csajjal akivel randiztál megvolt a szikra?Ne őrjíts meg.Ez a szikra kamu duma.Nem mindig van meg elsőre,van hogy kell hozzá pár nap,van hogy nem.

Viszont,az 100%,hogy valami miatt rohadtul nem jöttél be a csajoknál és jobbnak látták azt mondani, hogy nem volt meg a szikra....

2012. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!