Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Van mismillió ismerősöm, barátom is 4-5. De arról fogalmam sincs, hogy milyen randizni. Ugyanis még soha senki nem hívott el sehová, aki szabad lett volna. Arról én tehetek, hogy én nem tudok kezdeményezni. Nem tudok odamenni semmilyen férfihoz, hogy elhívjam. Ez nem megy. De azt viszont nem értem, hogy miért nem hív el senki. Csak olyanok akarnak velem ismerkedni, akik már foglaltak. Egy ilyen kapcsolatom volt néhány hónapig, de az is csak azért, hogy legalább valami szexuális tapasztalatom legyen. Több ilyen kapcsolatot nem akarok. De már nagyon unom, hogy senki sem akar velem megismerkedni. Mielőtt valaki azt írná, hogy nem görcsöljek rá a témára, annak csak annyit, hogy nem vadászni járok, hanem élem az életemet, tanulok, dolgozom, vannak hobbijaim is, de sehol senki, aki az ismerősségnél tovább akarna lépni. És nem tudom, hogy min kellene változtatnom, hogy ez ne így legyen. Eddig türelmes voltam, de már elmúltam 27 éves, és semmi változás. Ez miért lehet?
2012. júl. 30. 12:37
1 2
 1/13 Golan Trevize ***** válasza:

Nem bántani akarlak, de csak benned lehet valami külső/belső hiba, ha elmúltál 27 éves, és még soha nem hívott senki randizni.


Vagy túl zárt társaságban mozogsz.

2012. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem sértődtem meg.

Én azt látom, hogy félnek tőlem. Pl. szemezek valakivel a buszon hetekig, de az istennek sem szólítana meg. Csak azt nem értem, hogy akkor minek bámul. Annyira talán nem vagyok ronda. :-) Legalábbis nem látom magam rondának. Nincs digitális fényképezőgépem, így nem tudok a gépre fényképet feltenni, mert a szkenner annyit torzít, hogy az már nem én vagyok.

2012. júl. 30. 13:08
 3/13 Golan Trevize ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy a szemezés az nem mereven bámulás? ;)


De most komolyan, menj el egy szórakozóhelyre EGYEDÜL. Ülj le a pulthoz, és várj. Tuti meg fog valaki szólítani.

2012. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Tudom.


Hát végül is megpróbálhatom, vesztenivalóm nincs.


Bár az ilyen szórakozóhelyeken előforduló férfiakról nem sok jót hallottam. Ők inkább csak egyéjszakás kalandokra vágynak, nem? De lehet, hogy ez csak egy általánosítás.

2012. júl. 30. 13:16
 5/13 anonim ***** válasza:

1 szexuális kapcsolat tudható le 27 éved alatt??

De gondolom volt azért több is...:)


Nem lehet h túl morci arcot vágsz már 27 éve, vagy esetleg túl fent hordod az orrod?? Vagy valóban vannak külső hibáid.


Mert valljuk bem hogy addig amíg nem ismerjük meg a másikat, addig nem tudhatjuk h milyen belülről, max nagyon minimálisat tudunk külső alapján elképzelni.


és amúgy hol mozogsz?? busz, BKv-k, utca, pékbolt? vagy szórakozóhelyek vagy????

2012. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Golan Trevize ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy állj össze az első férfival, aki leszólít. ;)


De meg fogod látni, hogy igenis vannak, aki kezdenének veled valamit. Küldd el őket nyugodtan, ha olyanok, az önbizalmad viszont nőni fog tőle.


De tényleg nem élsz túl zárt környezetben?

2012. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak egyéjszakás kalandokra vágynak, de akkor is tudsz belőle önbizalmat/tapasztalatot meríteni, hogyan kell elhívatni magad randira, hogyan kell viselkedni egy randin meg ilyenek. Nem kell feltétlenül lefeküdni a sráccal. Elmész a szórakozóhelyre, megtetszik, megszólít, elbeszélgettek, megadod a számod, onnantól nála pattog a labda.

De a netes ismerkedés is egy megoldás... mondjuk annak is van egy külön kultúrája.


24/N

2012. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Már értem mire akartál célozni a szórakozóhelyekkel.


Hogy hol mozgok?

Munkahely egy biztosító, nyelviskola. Mivel nincs kocsim, mindenhova busszal járok. Nem BKV mert veszprém megyei vagyok, szóval helyijárat, meg a helyköziek. Még otthon lakom, én intézem az összes bevásárlást, szóval boltok, hipertől a kisboltig minden. Azon kívül színház, mozi, konditerem. A diszkó, meg az olyan fesztiválok mint Sziget, Balaton Sound nem az én világom, oda sosem jártam. Inkább azok a nekem való helyek mint a Zirci Buli, vagy ilyenek.

2012. júl. 30. 13:57
 9/13 Golan Trevize ***** válasza:

Hát ez a baj, akkor, hogy nem jársz olyan helyekre, ahol lehetne ismerkedni.


Nézz körül, hogy nincs-e valami olyan társaság, ami olyat csinál, ami érdekel, és tudnál hozzájuk csatlakozni. Mittudomén, természetjáró kör, főzőklub, origamiklub, vagy valami hasonló.

2012. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kösz az ötletet.


Azt hittem, jó helyekre járok, mert mindenhol vannak emberek. Azért járok színházba, moziba, mert ezek érdekelnek. De úgy látszik kell valami mást is találnom.

2012. júl. 30. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!