Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Van mismillió ismerősöm, barátom is 4-5. De arról fogalmam sincs, hogy milyen randizni. Ugyanis még soha senki nem hívott el sehová, aki szabad lett volna. Arról én tehetek, hogy én nem tudok kezdeményezni. Nem tudok odamenni semmilyen férfihoz, hogy elhívjam. Ez nem megy. De azt viszont nem értem, hogy miért nem hív el senki. Csak olyanok akarnak velem ismerkedni, akik már foglaltak. Egy ilyen kapcsolatom volt néhány hónapig, de az is csak azért, hogy legalább valami szexuális tapasztalatom legyen. Több ilyen kapcsolatot nem akarok. De már nagyon unom, hogy senki sem akar velem megismerkedni. Mielőtt valaki azt írná, hogy nem görcsöljek rá a témára, annak csak annyit, hogy nem vadászni járok, hanem élem az életemet, tanulok, dolgozom, vannak hobbijaim is, de sehol senki, aki az ismerősségnél tovább akarna lépni. És nem tudom, hogy min kellene változtatnom, hogy ez ne így legyen. Eddig türelmes voltam, de már elmúltam 27 éves, és semmi változás. Ez miért lehet?
2012. júl. 30. 12:37
1 2
 11/13 Golan Trevize ***** válasza:
Ha a színház érdekel, és van hozzá bátorságod, kereshetsz színjátszókört is.
2012. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Jó ötlet. De elkéstél vele. Ugyanis 5 éve vagyok egynek a tagja. De barátságnál több nem alakult ki senkivel. Nagyon jóban vagyok mindenkivel, de ennyi.
2012. júl. 30. 14:43
 13/13 Golan Trevize ***** válasza:

Hát, akkor sajnos máshol kell próbálkozni.


Esetleg ha van olyan barátod, akivel tényleg jóban vagy, akkor próbálj meg vele erről beszélni, hátha ő jobban látja a helyzetet, mert ismer, és konkrétabb tanácsokat is tud adni.


Nem vagy már gyerek, ne gondolj arra, hogy ciki ilyet megkérdezni.

2012. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!