Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titkoltátok már el a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkoltátok már el a kapcsolatotokat a szüleitektől? Miért?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi :)

2012. okt. 2. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Nos azért mert én katonának keletkeztem,és a lány apja utál minden ilyen fegyveres szervez.

Azért titkoltuk egy ideig.De kiderült,és az apja elé álltam és elmondtam neki

2012. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a nővérem előtt titkoltam. Az exemmel sokadjára kezdtük újra, és mindig szenvedés lett a vége, de én hülye megint és megint belementem. Ő meg féltett, és mindig jól leszidott, úgyhogy volt, hogy eltitkoltam.
2012. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen. Azért, mert anyám nem volt hajlandó tudomást venni arról, hogy a drága kicsi fiacskája már nem 8 éves, és igenis szereti a lányokat. Az ő számára ilyen tekintetben megmaradtam azon a szinten. Apám meg tudott az egészről.

17/F

2012. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, bár volt hogy nem tudtak róla egy jódarabig, azért mert nem kérdezték, én meg nem mondtam...
2012. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert mindigis idősebb nőim voltak, és ez nem tetszett nekik. f30
2012. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
nem, mert semmi köze hozzá
2012. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én azt vallom mondjuk, hogy ha valamit a szüleim elől titkolnom kell, akkor ott valamit nagyon rosszul csinálok. Pedig a szüleim soha nem voltak túl engedékenyek, mégis úgy érzem, hogy azért ha valamit szégyellek, akkor annak oka van. Ha nagyn nem érdekel a véleményük, mert meg vagyok győződve az igazamról, akkor azért állok ki valami mellett, egyébként olyankor szokott előfordulni ez a titkolózás dolog, amikor én sem vagyok ezer százalékig meggyőződve az igazamról.


Egyszer volt, hogy titkoltam egy darabig, de csak mert még magamban sem voltam biztos és egy régi barátommal jöttünk össze, akit anyukám is ismert és nem akartam, hogy kérdezősködjön, hogy mi van velünk. De persze hamar kiderült, meg aztán együtt is maradtunk és az esküvőig azért csak nem tarthattam titokban...

2012. okt. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amikor majdnem 15 évesen (de még 14 voltam) összejöttem a mostani párommal, és egyik idősebb tesómnak se volt még senkije, akkor igen, titkoltam 1 hónapig, hogy van valakim.De még anya akkor is azzal jött, hogy milyen fiatal vagyok...Csak aztán kezdett idegesíteni, hogy mit hazudjak, hogy kivel találkozok, meg a barátom mindig hazakísért és annyira féltem attól, hogy egyszer anya észrevesz.Aztán kb. 1 hónap járás után úgy tudta meg, hogy ölelkeztünk (még jó, hogy nem csókolóztunk) a ház előtt és akkor már kénytelen voltam elmondani.Ő meg kb. Mostanra szokott bele a helyzetbe (több, mint fél év kellett).
2012. okt. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt egy csaj akit nem mutattam be, de 11 evvel idosebb volt.
2012. okt. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért ezt jó olvasni, hogy nem vagyok egyedül...:) De én nem azért nem mondom el a szüleimnek, mert szégyellem, hanem mert jól tudom, mit fognak reagálni. És így egy csomó vitát és veszekedést megelőzök.
2012. okt. 3. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!