Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor melyik srácot tekintsem a barátomnak, és melyiket vigyem magammal egy házibuliba?

Figyelt kérdés
az a történet hogy van egy srác akivel hétköznap talizgatunk (kb 2 hete) megtörténik minden ami egy rendes kapcsolatban, de van egy másik akivel csak hétévégén (ő vele 5 honapja vagyok)és vele is történik szexuális kapcsolat. ezek alapján melyik srácot vigyem magammal egy házibuliba? A "2 hetes" pasi tud az 5 hónaposrol, de forditva nem igaz
2009. aug. 4. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Na erre most inkább nem mondok semmit, mert nagyon megbántanálak vele. Szomorú, hogy ennyire érzelemmentesek már a kapcsolatok =( Hány éves vagy amúgy, 14-15?


22/F

2009. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
"(kb 2 hete) megtörténik minden ami egy rendes kapcsolatban". 1. ez nem rendes kapcsolat! 2.nem undorodsz magadtól h 2 pasival vagy egyszerre? 3. sajnállak. Ezek alapján inkább én se minősítelek. Ha neked ez így jó, akkor hajrá. Én hánynék magamtól a helyedbe.
2009. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!:S

Szerintem menjél egyedül a házibuliba és szedjél fel magadnak még egy fiút, hagyd bolondítsd a szegényeket.

De nefeledd, a botnak két vége van...

L, 18

2009. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hívd el mindkettőt, találkozzatok ott, és a kapuban le is rendezhetik egymással rögtön. Ha van eszük, mindketten otthagynak. (Persze, látom, hogy nincs, hiszen az egyik már tud is a másikról. Neki külön gratula!)


Esetleg ha hétvégén lesz a buli, a "hétvégit" vidd, ha hét közben, akkor a "hétköznapi"-t. Ez is van olyan jó megoldás, mint bármi más.


Ha ez a kérdés nem vicc, akkor kezdj el gondolkodni picit az életen, az érzéseiden, a mások érzésein! Hátha eljutsz valahova...

2009. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt amelyik többet fizet neked óránként!

Ja nem vagy k.rva? én meg már azt hittem... ha ingyen csinálod akkor csak r.banc vagy.... Bakker nézzél már magadba aztán kérjél mindkettőtől bocsánatot, és végül nem ártana ha várnál még pár évet, és olyannal szeretkeznél akit szeretsz is....

"Megtörténik minden ami egy rendes kapcsolatban" Hol itt a rendes kapcsolat???????

2009. dec. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!