Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hízzak meg, mert a ducibb lányok könnyeben találnak normális pasit?

Figyelt kérdés
Azt látom környezetembe, hogy aki nem olyan jó külsejűek, ducik, azokhoz odamennek a normális aranyos fiúk, hozzám csak a barom macsó majmok jönnek. Most akkor ezért nekem is meg kell híznom
2012. okt. 1. 14:22
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
20. hidd el örülj neki hogy nem vagy ilyen :) sokkal értékesebb lehetsz :)
2012. okt. 1. 15:05
 22/30 ASOT ***** válasza:

Lehet h durván fog hangzani és biztos le is szavaznak majd, de elmondom azért :)


A ducikhoz azért mernek odamenni jobban a srácok mert ugy vélik h egy nem modellebb alkatú lánynál több esélyük van, mint aki vékonyabb karcsúbb jó segg jó test...


viszont egy vékonyabb sportosabb modell típusú szépséghez kevésbé mernek közeledni az átlagosnak mondott srácok, mert az a félő h tuti egy ilyen csajnak nem fognak kelleni.


De ettől még ne hízz el.

2012. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Diavolino44 ***** válasza:

Meg ne hizzal!!!!!!!!! Jo ha 45kg vagy vasaggyal akkor sporttal kicsit izmosodhatsz.

A normalis sracok azert mennek oda a duci lanyokhoz mert kisebb az elvarasi-kuszob. Valoszinu te tul jol nezel ki, s azt hiszik eselyuk sem lenne nalad! Orulj neki h jo no vagy! Egy ido utan majd jonnek a normalis sracok is nem csak a majmok.

2012. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha nem figyelted volna, már meg is válaszoltad a saját kérdésedet. A normális fiúk félnek tőled, mert pont, hogy szépnek látnak.És meg is kaptad rá a választ.

Amikor egy fiú kinéz egy lányt magának, akkor a vágyai mellett az értelmét is használja. Ők úgy látják, hogy te már olyan kategória vagy, akinél már csakis a bunkó macsók jönnek be.

Ha ezen változtatni akarsz, akkor bizony neked kell lépned.Nem kell udvarolnod, de a neked tetsző fiúval vagy fiúkkal teremts kapcsolatot (beszélgetésre gondoltam) és éreztesd velük, hogy van esélyük!És amit most mondok, arra különösen figyelj oda, mert NAGYON FONTOS: CSAK AKKOR TEDD EZT, HA TELJESEN BIZTOS VAGY A DOLGODBAN!

Tehát nehogy az legyen, hogy időközben mégis kitalálod, hogy neked is egy nagypofájú bunkó kell!! Nincs annál rosszabb, amikor egy normális srác megkapja egy neki tetsző lánytól, hogy mennyire jó és értékes ember, ha egyszer mégis a tapló állattal megy el a lány.Az ilyen címkékkel az ember kitörölheti a seggét (már elnézést a kifejezésért, de ez az igazság). Úgyhogy nyiss, legyél kedves és barátságos velük, éreztesd, hogy férfiként kellenek és legfőképp tekintsd is őket férfinek!

2012. okt. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

a 24.es jó tanácsokat adott neked, annyi kiegészítéssel, h nem derül ki, a normális fiúk milyennek látják a kérdezőt

ezen az oldalon legfeljebb annyi derülhet ki, h a kérdező szerint a normális fiúk milyennek látják őt, majd pedig ebből következtet a gyakori válaszoló, ami vagy helyes vagy nem, és így adunk tanácsot, ami nem mindig helytálló, de nem filozofálok tovább

az én tanácsom továbbra is, legyél kedves+nem kell megfelelni mindenkinek, nehogy már azért nézz ki így vagy úgy, mert valakinek az tetszik

2012. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a vékony lányok:)
2012. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"Nem egyszer kaptam normális aranyos pasitól azt a választ, hogy áhh te csak úgyis összetörnéd a szívem..."


Üdv, Ursula, a 24-es vagyok.A fentebbi idézetből indultam ki. Alapból is ez volt a legvalószínűbb, ez már csak a megerősítés volt.

2012. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
igazad van neked is, 24.es, kicsit kötözködős kedvemben vagyok mag
2012. okt. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Vannak még normális pasik is!!!:) Nem kell meghízni!!:)
2012. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Azért mert nem csontsovány,girhes riherongy valaki és átlagos attól még nem duci ,nagy része a nőknek nem tudja mi a normális csak a 40kg talán.
2016. jún. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!