Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok interneten kialakulhatnak valós, mély érzelmek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 20:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

21:29-nek:

Azért elég sokáig tartott az a 2éves kapcsolat, meg a 10hónap sem kevés a mai világban. Nekem egy majdnem 3 éves kapcsolatomnak lett vége pedig előtte nagyon régóta ismertük egymást személyesen az exemmel. A neten a hamis kép mutatása általános, ezért nagy a pofára esés, de ez sztem hamar kiderülhet.


Kérdezőnek: mostanában alakul valami, amit a net-nek köszönhetek. Kb egy hónapot beszéltünk msn-en. Személyesen már 2x találkoztunk, és nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak élőben is. Nem ért minket meglepetés, nem hazudtunk egymásnak. Persze ez koránt sem nevezhető mély érzelemnek, de egy jó alapnak igen.

Nagy szerencse kell ahhoz, hogy jól süljenek el a dolgok, de ez hol nincs így?:) Uh hajrá, de csak ésszel!

2012. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Miatta felköltözöl pestre?

először hozzátok össze az első talit, azután kezdj erről fantáziálni:D tervezgetni meg még ráérsz. Kialakulhat, de ritkán esik meg, hogy az ilyenek tényleg annyira komoly érzelmek mind gondolod, csak óvatosan!

2012. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

11-es: Nagy meglepetés engem sem fog érni, mivel minden este látom és hallom a skype-nak köszönhetően :) Nagyon durva, mintha már ezer éve ismerném....de azért vigyázok :)

12-es: Felköltöznék miatta igen, mivel tényleg úgyérzem, hogy szerelmes vagyok és ez megérné. De persze csak miután találkoztunk jónéhányszor és úgy néz ki működik a dolog, nem azonnal gondoltam természetesen :)

2012. szept. 23. 22:23
 14/18 anonim ***** válasza:

Áldásom rátok:DD

Remélem te nem fogsz pofára esni, fél év után csak nem... Sok sikert!

2012. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszi :DD

Hát én is nagyon remélem :)

2012. szept. 23. 22:37
 16/18 anonim ***** válasza:
Végigolvasva a kommentjeidet kérdező, csak azt tudom mondani, hogy k*rva naiv vagy!
2012. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam erre....azért is tettem fel itt is a kérdést, de szerencsére a többiek válaszából kiindulva nem élek akkora tévhitben.

De azért köszi, ez is vélemény :)

2012. szept. 24. 16:08
 18/18 A kérdező kommentje:
Még azt hagy kérdezzem meg, hogy miből szűrted ezt le ?
2012. szept. 24. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!