Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok interneten kialakulhatnak valós, mély érzelmek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 20:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Igen sajnos:((((

21/L

2012. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen!
2012. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen! *zsófi*
2012. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hagyd abba Roli!!! :D
2012. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. Nekem elég egy fénykép és mellé értelmes körítés. :-(

34n

2012. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Igen, de nem a valós személy iránt. Egy illúziókép iránt, és ezért olyan csalóka. Lehet interneten ismerkedni, de előbb-utóbb muszáj az élő-tali, különben később annál nagyobb a pofára esés.
2012. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
igen
2012. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nagyon béna helyzetben vagyok :/

Már több mint fél éve beszélgetek egy sráccal, pontosabban skypolok és sajnos még nem tudtunk találkozni...elvileg decemberben tudunk összehozni valamit.

Úgy érzem teljesen belezúgtam és ez egy kicsit megijeszt és nagyon félek a pofára eséstől is...

2012. szept. 23. 21:13
 9/18 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Kedves kérdező. 2 évig jártam egy lánnyal, neten ismerkedtünk meg, egy álom volt a kapcsolat, utóbbi hónapokban elég sokat veszekedtünk, kiütköztek a különbségek... majd pár napja szakított velem, én meg olyan szinten pofára estem, hogy azt senkinek nem kívánom. az előtt pedig egy 10 és fél hónapos kapcsolatom volt internetből kifolyólag, az is pofára esés lett... Szóval, IGEN, kialakulhatnak, nagyon is könnyen.. próbát megér, elvégre egy próbát minden megér. De távkapcsolatot semmiféle képpen nem ajánlok.
2012. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem a távkapcsolatot semmiképpen nem szeretném és ő sem.

Ha jól alakulnak a dolgok akkor mindketten költözünk majd pestre...de inkább próbálom nem bele élni magam semmibe.

Köszönöm a válaszokat :)

2012. szept. 23. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!