Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járjak vele vagy nem?

Figyelt kérdés

már 3 éve ismerek egy fiút aki először nekem is bejött de miután megismertük egymást már nem.

Kérdezte már h összejönnénk e de én mind a kétszer nemet mondtam most nyáron kicsit hiányzott és kérdezte h bízhat e még abban h mi eggyütt leszönk valaha mondtam neki h igen már voltunk randizni is de nem nagyon jön be még mindaíg de ha itthon vok akk szerténék vele lenni de ha suliba vagyok akk meg azt szeretném ha össze se futnánk mit csináljak??? járjak vele vagy nem????? segítsssss ez olyan se veled se nélküled



2012. szept. 21. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjél pszichológushoz mert hülye vagy:)
2012. szept. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöük szépen tartalmas válaszod de nálad hülyébb biztos nem vagyok :) :)
2012. szept. 21. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd.
2012. szept. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most suliban látni sem bírod, sulin kívül meg találkozni akarsz vele? Ez a kettő így nem nagyon jó együtt. Hány évesek vagytok? Vagy jársz vele, vagy nem, de ilyen hogy egyik percben kerülöd, a másikban szereted, ilyen nincs. Tessék eldönteni mit akarsz.
2012. szept. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hátt pont ez a baj h én se tom eldönteni :S :S :S: S:
2012. szept. 21. 18:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy el tudod, csak idő kell ehhez. Gondold át, hogy most szeretnél vele sok szép kellemes percet tölteni-e vagy sem. Ha igen, ne kerüld a suliban, mintha nem is létezne. Ellenkező esetben hagyd a csudába.
2012. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de tutira az vagy
2012. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!