Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek járjak vele?

Figyelt kérdés
Van egy 15 éves fiú,már három hónapja ismerjük egymást.Azt elég hosszú lenne elmagyarázni,hogy hol és mikor találkoztunk de nagyon jóban vagyunk.A 3 hónap nem túl sok idő.Kb. 6 napja megkér,hogy járjak vele nagyon meglepett hiszen én csupán barátkozni szerettem volna vele.Amikor megkért egyből nemet mondtam. De azt mondta,hogy gondolkodjak két napot. 4 napja szintén az mondtam neki,hogy nem mire ő nagyon megbántódott. És nem csak ő!!hiszen ezt az egész ügyet elmondtam a barátnőimnek is hiszen azt hittem mellettem állnak de ez nem így volt!Azt mondták,hogy nem jól tettem hiszen ezzel megbántottam valakit! De ha egyszer nem szeretem nem lennék képes vele járni de valószínűleg ha nem járok vele akkor soha nem beszélnek velem.(ezt mondták is) DE HA JÁROK VELE AZ NEM SZERELEM LESZ HANEM VALAMI MÁS!!!!! Létszíves adjatok valami tanácsot! L/14

2012. szept. 21. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne járj vele.
2012. szept. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted, nem tetszik, szépen zavard el.
2012. szept. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És a barátnőim! Velük mi legyen?
2012. szept. 21. 15:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Jézusom, nekem 14 évesen azért több eszem volt, ti úgy látszik nagyon buták vagytok..
2012. szept. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A barátnőiddel se járj.
2012. szept. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt mondták az "barátaid" akkor azok nem is a barátaid. Ha nem szeretnél járni valakivel mert nem tetszik, vagy csak haverként tudsz rá tekinteni az csak rád tartozik, ez így van rendben. Viszont a fiúval ezt finoman kellene közölni, és hát igen, van ilyen..megsértődik. Nem tudsz mit csinálni majd továbblép. A barátnőidre pedig te haragudhatnál meg, hogy ilyet mondtak neked. Ez nem igazi barátság!
2012. szept. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem oltás kértem hanem segítséget tapló!
2012. szept. 21. 15:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Hagyjad a barátnőidet, az ilyenek nem is barátnők! Majd találsz igaz barátokat magadnak, hidd el, azok nem ilyen rossz tanácsokkal fognak ellátni! Ja, és a pasival nem muszáj járnod!
2012. szept. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nos, sok tanács nem kell, hiszen te magad írtad le, hogy nem szereted. akkor miért járnál vele?

a szerelem az nem olyan, hogy eldöntöm, hogy most holnaptól azt az embert szeretni fogom. az jön magától, akarva akaratlanul, nem holmi döntések határozzák meg. ez minden érzelemre igaz.

az állítólagos barátnőidre meg csak annyit: semmi közük nincs hozzá, hogy te kivel akarsz, vagy nem akarsz kapcsolatot. véleményt mondhatnak róla, de rajtad múlik, hogy lesz e ebből valami vagy sem. hagyd a srácot meg a barátnőidet is.

2012. szept. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne.
2012. szept. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!