Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lelkiismeret furdalásom van!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeret furdalásom van! Haragszik rám a párom?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok párom 19 ! 10 hónapja vagyunk együtt..szeretjük egymást..tegnap átmentem hozzá reggel és este nagyon szarul éreztem magam, fájt a fejem, hányingerem volt, hőemelkedésem... ugyhogy ottmaradtam nála, ma jöttem haza! hazajöttem és barátnöm felhivott hogy menjünk bulizni mer tnem megy vele sneki és hogy menjek émn..én meg mondtam neki h jó menjünk, és felhivtam párom hogy tudjon róla hogy menni akarok, erre kiabált velem h tegnap még tök szarul voltma ma meg már el akarok menni és hogy nemérti meg minden ... utána lerakktuk a telefont és eszembe jutott hogy mennire igaza volt... és visszahivtam h nem megyek mert igaza van! azóta feljött msn-re és tök furcsa volt kérdeztem tőle hogy haragszik-e és mondta hogy nem és hogy este megy a haverjához és ugy köszönt el hogy szeretlek(L) De akkooris..olyan lelkiismeret furdalásom van hogy az nemigaz! szerintetek ??? mi a véleményetek erről?
2009. aug. 1. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hamar túllesztek rajta. Ezen olyan apróságok, melyeken én is mindig fennakadok, de hamar túllépek rajtuk.
2009. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Ne légy a lábtörlője. Ezzel a kirohanásával csak azt akarta elérni, hogy ne menj el sehova. Lehet egy napi rosszullét is. Nekem is volt már ilyen. Másnap jobban voltam és ugyan úgy elhívott a barátnőm bulizni. Elmentem. Nem érdekelt, hogy az akkori barátomnak nem tetszik. Mikor ő volt így akkor nekem meg kellett értenem, hogy ő megy.Ezért ne legyen lelkiismeret furdalásod.Amit egy férfi megtehet általában egy nő nem.
2009. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
neeem! nem napi rosszullét, mert most is eléggé megvagyok fázva meg fáj a fejem meg ilyenek! szóval ezért irtam h teljesen igaza van!
2009. aug. 1. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jól döntöttél.

Ha beteg vagy, még akkor se menj buliba (és fertőzz végig mindenkit) ha már jobban érzed magad.

Ezt mondd meg a barátnődnek is.

2009. aug. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!