Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen velem? Akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem? Akarhat valamit vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nagyon jól megértjük egymsát, rengetek beszélgetünk, vonzódunk tetszünk egymásnak. Tegnap a buliban, ott volt a haveri társaság közepén, és a haverja elkezdett rám mindenfélét mondani. Ő csak egyszer mondta a haverjának h micsoda bunkó, de szinte végig nevetett. Érdemes még foglalkoznom vele?Eléggé befolyásolható,egyszer úgy volt,hogy összejövünk csak én a haverjai szemében egy senki vagyok.Utána nagyon eltávolodtunk egymástól,megvoltak külömbőző veszekedések,neki és nekem is párom.De mostanában újra elkezdtük helyrehozni a viszonyt.Én nagyon szeretem,és mikor ketten vagyunk,vagy nem a közvetlen barátai vannak ott,akkor nagyon rendes és Ő is úgy viselkedik velem mintha többet szeretne és érezni,de ha ottvan a legjobb haverja akkor teljesen bunkó és nagyképű lesz.Ezt miért csinálja?Minden pasi ilyen vagy én megint az alját fogtam ki?:(
2009. aug. 1. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Mert bizonytalan, túl sokat ad a többiek véleményére, és nem számítasz neki eléggé, hogy téged többre tartson.

Ha mégegyszer előfordul, hogy nem véd meg, vagy bunkón viselkedik, hagyd a fenébe!

2009. aug. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek. Ha röhög azon, hogy a haverjai bunkón viselkednek veled, akkor hagyd a francba. Inkább keress olyat, aki megbecsül. Elhiszem, hogy szereted, de hidd el, nem éri meg...inkább vess véget ennek az egésznek és tedd túl magad rajta, különben fájdalmat okozhat.
2009. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Miért gondolják a barátai hogy senki vagy? Milyen nagyképű banda ez? Pénzesek?
2009. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fiúk nagy része nem tud megfelelőképpen viselkedni a haverjai és a barátnője jelenlétében.

1. A barátnőjét leszarja és a haverjaival szórakozik

2. A haverjait szarja le és a barátnőjébe bújik bele. Egyik sem jó, mert valaki mindig rosszul jár. A másik meg az, hogy a srácok azért jóesetben máshogy viselkednek egymás között, mint mondjuk csajok jelenlétében, vagy a barátnőjük jelenlétében, ezért ez is okozhat némi zavart.

2009. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem épp fordítva.Mi eléggé pénzesek vagyunk,de nem járok mindenféle szórakozóhelyekre.Egy hely van ahova mindig megyek,és eléggé nehezen nyílok nem megyek oda mindenkihez körbeugrálni meg végigpuszizni.ráadásul nekik megvan a kis társaságouk és valahogy én oda nem illek be.ráadásul ez a srác eléggé csúnya,és nincs hozzászokva h egy csaj ennyire odavan érte.mondjuk ők azok az emeberek,akik nek előről mindenki nyal,de hátúról szanaszét szidják őket.ezért azthiszik h ők a valakik.én ennek a srácnak nemegyszer megmondtam a véleményem,sőt szemtől szembe is...de akkor én voltam a legutolsó senki az ő szemükbe,és még ezért is van h engem ott utálnak.
2009. aug. 1. 17:19
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha szereted, akkor miért mondod róla, hogy csúnya?
2009. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

11:44

A szerelem nem olyan vak, mint amennyire mondják.

Akit én szerettem, az egy tahó volt, tudtam, de akkoris szerettem.

Mellesleg ha tényleg csúnya, akkor csúnya és kész, attól még szeretheti.

2009. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!