Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat tőlem? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem? Csak szórakozik, vagy esetleg?

Figyelt kérdés
Egy lánynak "tetszem"(?). Néz engem, myvipen is, utazás közben néha. Egy évvel idősebb, s rendkívül szép, okos lány, én pedig egy átlagon aluli csávó vagyok.
2009. dec. 13. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
érdekelheted...
2009. dec. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne légy kishitű. Nem vagy átlagon aluli. Van akinek te is bejöhetsz. Minden esély meg van rá, hogy be is jössz neki. Legyél kicsit magabiztosabb.
2009. dec. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lépj valamit és akkor megtudod, mert ha nem lépsz kicsúszhat a lehetőség a kezedből, és lehet hogy neki meg pont hogy nem vagy átlagon aluli.Ülj le mellé, jelöld be myvipen vagy kezdj el vele beszélgetni.
2009. dec. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mindenkinek más az ízlése lehet pont a átlagon aluli csávók jönnek be neki :)
2009. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg te is myvipen,vagy jelöld be.Mosolyogj rá a buszon,ülj le mellé,szóval valahogy tudasd vele,hogy bejössz neki.Nem hiszem,hogy ha nem tetszenél neki,akkor téged nézegetne,biztos van jobb dolga is.Szóval szedd össze magad,és ne mondj butaságokat magadról,hisz mért is ne tetszhetnél egy számodra szép,és okos lánynak.Hisz mint tudjuk a szépség relatív,mindenki mást tart szépnek.Sok sikert!
2009. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*bejössz neki helyett,bejön neked is:)
2009. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj istenem...ha nézeget téged van esélyed! Ne legyen már ilyen kis önbizalmad! (Egyébként Bagoly mondja verébnek...mert én is ilyen kishitű vagyok.) Lehet hogy csak álmodozásról van szó...most még lehet hogy ő is bizonytalan hogy merjen-e lépni...ha neked bejön küldj te is jeleket,és lépjél;)
2009. dec. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!