Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha bombanőt akarok fizessek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bombanőt akarok fizessek! Becsaptak vagy ez a normális?

Figyelt kérdés

3 éve tart a kapcsolatom egy igazi bombanővel (szépségversenyeken, fotózásokon domborító szépség). Amikor megismerkedtünk és még utána sokáig mindene abszolút a helyén volt (alak, haj, smink, ruha minden tip-top).

Mostanra teljesen elszürkült. Hízott kicsit, zilált a feje, alig sminkeli magát, fakó, semmilyen ruhákat hord...


Én abba a lányba szerettem bele, aki régen volt. A mostani látvány elég kiábrándító. Kértem, hogy próbáljon visszaváltozni, figyeljen oda magára. A válasza az volt, hogy a régi stílusa fenntartása komoly anyagi terhet jelent (fodrász, manikűrös, kozmetikus, fitneszbérlet, szauna, szolárium, mindenféle kezelések, csúcsminőségű sminkfelszerelés, plázában vásárolt ruhák, táskák, cipők... miegyéb).


Ha azt akarom, hogy ugyanolyan legyen, akkor minimum havi 100 ezret tegyek le neki, hogy ezeket kifizesse és további 100 ezret, hogy ne kelljen dolgoznia és legyen ideje pihenni, edzeni, vásárolni, kúrákra járni.


Palimadár lennék, ha ezt megtenném vagy ez a normális?


2012. szept. 19. 08:46
1 2
 11/17 Diavolino44 ***** válasza:

Nah hat akkor egy masik velemeny!

A szepseg adottsag a termeszet hatarozza meg. Az igenyesseget pedig az agy/eszjaras.

S az igenyesseget fenntartani nem tul sok penz. Az hogy valaki figyel az alakjara s nem zabalja tele magat, elmegy napi 20 percet futni, feltesz egy szolid sminket az par 1000 ftbol meg van. Ruhatarat pedig fel lehet toletni a turibol is (eddig minden csajom, a ruhaik 50%at onnan szereztek be, s abszolut csinosak voltak.)

Nalam ez a no biztos lapat lenne. Annak viszont orulhetsz,h meg veled van. Mert altalaban az ilyen tipusu nok beleneznek a tukorbe s azt mondjak keresek valakit aki tudja finaszirozni a regi enjet.


Astras pedaval nem ertek egyet. Mert 5 ev mulva ra fogsz nezni az astradra s bar nagyon orulsz neki ,h nem kerul sokba, de idonkent be-be fogsz ulni kocsikazni egy kozepes BMW-be.

2012. szept. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hat igazat adok a csajnak. Ha ekkora elvarasaid vannak, akkor add meg neki, amit ker. Am lehet szep a sok mucucc nelkul is, tudod ezt nevezik termeszetes szepsegnek. De ha neked mu plazacicakent jon be, akkor adjal neki zset.
2012. szept. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem lett volna alapból elvárásom a bombasztikus külső. Ha átlagosként ismerem meg, akkor nem éreznék most csalódottságot. De ha már egyszer így ismertem meg, akkor ne forduljon ki önmagából 180¤-ban. (Szerintem).


Eddig teljesen mentes volt az anyagiaktól a kapcsolatunk.


Váratlanul ért, hogy most akkor választanom kell vagy fizetek vagy megelégszem a rút kiskacsával.

Jobb lett volna, ha ezt előre tudom.


Na mindegy az én gondom.

2012. szept. 19. 13:31
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha valóban szép arcú volt a csaj akkor, akkor alighanem még most is szép arcú, mackónadrágban meg smink nélkül is. De ha neked nem a szép arc kell, hanem a rakat pénzbe kerülő körítés (smink, ruci stb.), akkor fizesd ki te - hiszen neki szemmel láthatólag már nincs igénye ezekre, te akarod, álld te a cehet.


Ha alapból nem volt szép arcú a csaj, és tényleg csak a körítés volt a vonzó rajta, és most a körítés nélkül már semmilyen szempontból nem jó nő többé, akkor fizesd ki te a körítésnek ezeket a sok pénzbe kerülő elemeit - hiszen neki szemmel láthatólag már nincs igénye ezekre, te akarod, álld te a cehet. Ezenkívül pedig az ítélőképességedet is fejleszd kicsit a jövőre nézve, egy igazán jó nő ugyanis agyoncicomázás nélkül is jó nő marad.

2012. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha szerinted "rút kiskacsa", akkor sürgősen szakíts, mert ez nagyon nagy szemétség vele szemben!

Ha ennyire nem tetszik neked ő maga, csak a körítés kell, akkor ne rabold az idejét szerintem, keress valakit, aki tetszik, és hadd keressen valakit ő is, akinek ő tetszik.


Elkeserítő, hogy ilyen férfiak vannak. :(

2012. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz vagy te is meg az asszony is. Szerintem szakítsatok és ne próbálkozzatok egy darabig ami a párkapcsolatokat illeti :-D
2012. szept. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Te egy idióta vagy a csajod meg egy ribi. 230 at keresek 200 at nem bírnék kipengetni egy nőnek mégha napi 3 szopna le se fizetém még a töredékét se.
2012. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!