Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha bombanőt akarok fizessek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bombanőt akarok fizessek! Becsaptak vagy ez a normális?

Figyelt kérdés

3 éve tart a kapcsolatom egy igazi bombanővel (szépségversenyeken, fotózásokon domborító szépség). Amikor megismerkedtünk és még utána sokáig mindene abszolút a helyén volt (alak, haj, smink, ruha minden tip-top).

Mostanra teljesen elszürkült. Hízott kicsit, zilált a feje, alig sminkeli magát, fakó, semmilyen ruhákat hord...


Én abba a lányba szerettem bele, aki régen volt. A mostani látvány elég kiábrándító. Kértem, hogy próbáljon visszaváltozni, figyeljen oda magára. A válasza az volt, hogy a régi stílusa fenntartása komoly anyagi terhet jelent (fodrász, manikűrös, kozmetikus, fitneszbérlet, szauna, szolárium, mindenféle kezelések, csúcsminőségű sminkfelszerelés, plázában vásárolt ruhák, táskák, cipők... miegyéb).


Ha azt akarom, hogy ugyanolyan legyen, akkor minimum havi 100 ezret tegyek le neki, hogy ezeket kifizesse és további 100 ezret, hogy ne kelljen dolgoznia és legyen ideje pihenni, edzeni, vásárolni, kúrákra járni.


Palimadár lennék, ha ezt megtenném vagy ez a normális?


2012. szept. 19. 08:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%

Ez a normális.

De te egy luzer vagy.

2012. szept. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A szépség múlandó...ha meg azt szeretnéd, hogy mindig tip-top legyen, az meg tényleg pénzbe kerül, bár nem hinném hogy 200ezer forintba :DDD Én mindennap edzek, a hajam nem csapzott és nem kinyúlt mackóba vagyok. Egyedül a kozmetikusom kerül pénzbe. Az alvás, a sport ingyen van :) legalábbis mifelénk :)

Szerintem a csaj palira vesz és hülye lennél ilyenbe belemenni. Úgy gondolom neki piszkos a munka, inkább téged húzna le. De tudod, azt szagold, amit szakajtottál, vagy keress olyat, aki smink nélkül is tetszik.

2012. szept. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Golan Trevize ***** válasza:
100%

Így van, az ilyen műanyag nők igénylik a rendszeres, drága karbantartást, különben tönkremennek.

Saját maguk nem alkalmasak a karbantartás költségeinek az előteremtésére.


De ha egy csöpp eszed lett volna, akkor már az elején tudhatta volna, hogy ez nem hosszú távú kapcsolat lesz, hanem tartósbérlet.

2012. szept. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A szépség felszíni dolog,de az aljasság a csontig hatol.:)
2012. szept. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

3 éve vettem egy Ferrarit, csak mert beleszerettem a vonalaiba, és jólesően nyugtáztam, amikor az embereknek a nyála is kicsordult valahányszor kigurultam vele az utcára. Sárgultak az irigységtől.

Mostanra kijöttek a hibái, többször is cserben hagyott az úton. Elvittem szervizbe, a szaki azt mondta, legalább 10 milliót kell rá költenem, hogy újra az az autó legyen, ami 3 éve volt. Ugyanis nem vettem figyelembe, hogy a luxusautómra havonta jelentős összeget kell fordítani ahhoz, hogy élvezni lehessen a használatát.

Rájöttem, hogy nem ez az én utam. Eladtam, és vettem egy Astrát. Azóta boldog vagyok, nem viszi a pénzem, és bár az emberek nem sárgulnak, ha meglátnak, de legalább odaérek, ahova elindultam.

Természetesen nem igaz a történetem, de remélem érzed a párhuzamot. Az ilyen nők csak látszatboldogságot tudnak adni, és ha nem pénzeled, csak a gond van velük.

2012. szept. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem megtalalta zsak a foltjat.
2012. szept. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked az a fontos egy barátnőben, hogy jól nézzen ki, és semmi más, akkor ne csodálkozz, hogy egy luxusk*vát kapsz - mert ez az.

És igen, ha ezt akarod, akkor ezeknek fizetni szokás a szolgálataikért.


Ha szeretetből, igazi barátnővel vagy, akkor ő nyilván nem fog pénzt kérni, ellenben valószínűleg nem lesz "bombanő", ugyanis, aki dolgozik, és nem költ százezreket a kinézetére meg ruhatárára, az nem lesz olyan, mint amit - ezek szerint - elvárnál.


Dönts, mi a fontosabb.

2012. szept. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
"Abba a lányba szerettem bele, aki régen volt" - ne röhögtess. Az a használati tárgy tetszett, aki régen volt, de szeretetről ebben a kapcsolatban szó sincs. Egy szót nem szóltál a személyiségéről, a lényéről, csak a külsejéről. Lehet, hogy a lány kívülről csúnyul (illetve az eredeti emberré válik, aki valójában ő a műanyag nélkül), te viszont belülről rohadsz. Az aljasság valóban csontig hatol.
2012. szept. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha neked nem gond és szeretnéd, hogy úgy nézzen ki, akkor fizessél neki. A világ nem áll meg így se úgy se.


Amúgy igen, egy nőnek rengeteg időbe, pénzbe és fáradságba telik, hogy "szép" legyen, szerintem ha javulnának az életkörülményeink és az életszínvonal, akkor sokkal több "jó nő" rohangálna az utcán.


Igaza van a nődnek, de ettől még nem könyvelném prostinak, egyszerűen csak rávilágított a világ nagy összefüggéseire. Jééé...


Választhatsz.

2012. szept. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

'Aki igazán szép az reggel is szép'

Igazi palimadár vagy, hogy ilyen emberrel van kapcsolatod...

2012. szept. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!