Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel kb 2 hete vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel kb 2 hete vagyunk eggyüt nagyon jó vele lenni meg minden nagyon hiányzik ha nincs velem de én még nem érzek nemi vágyat iránta vagyis még most arra vágyok hoyg velem legyen megöleljem stb és még nem akarok vele lefeküdni. Ez normális?

Figyelt kérdés

18/F

Még nem voltam ugy lánnyal ő lenne az első.


2012. márc. 26. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális.
2012. márc. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nalám, van ilyen pasi?

hótcuki.

2012. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez de klassz...igen normális...bárcsak minden faxi ilyen normális lenne...
2012. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak a lányok írják, hogy normális, de valójában tuti meleg vagy
2012. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Diavolino44 ***** válasza:

Nem igaz!!!! Hidd el hogy normalis!!! Vagy ha nem az akkor ketten vagyunk.

Ha szerelmes vagy akkor a not latodd meg, ha nem akkor a puncit. Nekem 3-4 het szokott lenni ez az idoszak. Utana szepen lassan megy a simogatas, oral, majd a szex.

2012. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
aki iránt nem érzek semmit azzal simán menne meg beindulok rá de ha belezseretek valkibe akkor valmiért nem megy:Svagycsak bebeszélem magamnak ezt..
2012. ápr. 8. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!