Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Picit idősebbek: jelent még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picit idősebbek: jelent még valamit nektek az első tiniszerelem (akársak barátoként)? Fontos még ő nektek valamilyen szinten?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 20:30
 1/6 A kérdező kommentje:
áh. szóval *akár csak barátként
2012. szept. 18. 20:30
 2/6 anonim ***** válasza:
persze, hogy fontos, hisz életem része volt :)
2012. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hole Hunter ***** válasza:
Egy kedves emlék maradt. Akármikor találkozom vele, régi ismerősként üdvözlön, elbeszélgetünk és annyi. Max magunkban összekacsintunk... :)
2012. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy emlék, semmi más.
2012. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Totál közömbös nekem. Hozzá sem szólok. Pedig a szomszédom és évekig voltunk együtt.
2012. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Laylah ***** válasza:
Két hónapban egyszer pár mondatot beszélgetünk, ennyi. Még kedves emléknek sem mondanám. Volt, elmúlt, ennyi. Ismerősökként elbeszélgetünk, de ha belegondolnék beszélgetés közben, hogy én vele csókolóztam meg feküdtem le, hát lehet, hogy nem nagyon erőltetném tovább a beszélgetést :D
2012. szept. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!