Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ez az állitás ugye?

Figyelt kérdés
Ha elsőre nem tetszem meg a lánynak már később sem fogok,hiába ha jobban megismer.A barát kategóriába szerintem azok vannak egy lánynál,akik nem jönnek be nekik külsőre.
2012. szept. 18. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz, nekem sem volt szimpi elsőre a mostani párom, akivel 2 és fél éve együtt vagyunk.
2012. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ciccda válasza:
Szerintem hülyeség.
2012. szept. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi nektek.Gondoltam megkérdezem,mert nem vagyo ezzel tisztában.
2012. szept. 18. 14:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül csak azok vannak a barát zónában, legalábbis nálam. Azok is, akik eltöketlenkedték az elején, illetve, akiket párként nem tudnék elviselni.

Az meg hogy az elején nem jöttél be a lánynak... ha semleges kategóriába sorolt (tehát nem jóképűnek, de nem is csúnyának), akkor onnan a jellemeddel még feltornázhatod magad. Legalábbis nálam ez így van =)

2012. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz én is csak később szerettem meg igazán és mai napig együtt vagyunk pontosabban több mint 4 éve, ahoz képest most meg nem tudnám elképzelni az életem nélküle. Sőőt eleinte csak barátként vagy próba ként nztem rá hogy majd látjuk mi lesz belőle :P
2012. szept. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi..csak aranyosnak tart külsőre..ennyi.
2012. szept. 18. 14:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt monstam én is anno, és mondom azóta tart :) szóval semmi nincs elveszve
2012. szept. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem így van... Volt olyan hogy valaki elsőre nem jött be, vagy nem is igazán érdekelt, aztán kicsit megismertem és odavoltam érte. Mondjuk volt olyan is hogy valaki sok ideig szerencsétlenkedett barátzónában és sehogyse sikerült elérnie nálam semmit. Változó.
2012. szept. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!