Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye nem fog rám örökké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem fog rám örökké haragudni?

Figyelt kérdés

Egyik lány barátom sikerült eléggé megbántanom pontosabban ahogy ő mondta nagyon megbántottam. Elhívtam a hétvégére, megvolt beszélve hogy oké.


Viszont én a hétvégén lementem a Balatonra, de úgy terveztem hogy mire átjön én már otthon leszek. DE én hülye valamiért simán átsiklottam a felett hogy esetleg erről őt is értesíteni kéne, főleg hogy a hétvégén még beszéltünk is, még mondta is hogy jön.


OKÉ, igazából az idő alatt többször is gondoltam rá, DE nem valamiért nem tudom miért nem írtam és nem is hívtam. Gondoltam leugrunk aztán mire átjön már otthon vagyok, csak hát nem sikerült. Röviden. A másik hogy ő mondta, ha nem jó a hétvége ő leutazna a szüleihez. Tehát szóljak ha nem (és ahogy írtam nem tettem)... És amikor ugye ez kiderült, nagyon rosszul eset neki. Mert egyébként is fontos lett volna a családjával találkoznia, magán ügy.


Volt is egy vitánk, hogy csak miattam maradt itthon, és én meg nem is szolok arról a "kis" dologról hogy ja közbe lementem a Balatonra. A veszekedés szerintem elég rosszra sikeredet szóval az se javít semmit a helyzeten.


A LÉNYEG : Hogy ez tényleg egy elég nagy bűn, ki.aszás a részemről vagy azért megbocsátható? Nagyon szeretem őt, és semmi olyan célom nem volt hogy megbántsam kiszúrjak vele, de csak sikerült..


2012. aug. 20. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát talán igen talán nem! ki tudja milyen lány...
2012. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

a fenébe, hát reméltem hogy kicsit több válasz le. De köszi.


Egyébként pont ez az amit nem akartam hallani _:S


Mert ha mondjuk hogy nem azt fogalmam sincs hogy bírom ki. ÉS egy ilyen hülyeség miatt, komolyan nem hiszem el! Pont egy ilyen "apróságon" csússzak el.! hát komolyan megőrülök..!

2012. aug. 20. 18:50
 3/8 anonim ***** válasza:

:)

ez van...


nyugi ki fogod bírni a nem-et is! mindenki túléli az ilyeneket.

Függ hogy mennyire laza a csaj, hogyan kezeli a helyzetet, mennyire bízik benned...aztán meglátjuk mi lesz.

2012. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem idővel megbékél, nyugodj meg.
2012. aug. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

fuuh, nagyok köszönöm a válaszokat. Dee rr, akkor is az a nem,,,. Amúgy egész jóban voltunk, szerintem mondhatom hogy viszonylag de legalábbis kezdett megbízni bennem, tök jó fej meg minden, csak ez most nagyon kiakasztotta.


Azt hittem megáll a szívem. Étvágyaz az meg semmi. + Kösz utolsó.

2012. aug. 20. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:
megbékél biztosan. Viszont 1 kérdés. Szereted???
2012. aug. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, illetve nagyon kedvelem, meg szeretem is meg minden. Nem is tudom, tök jó fejnek tartom, komolyan ő a legjobb barátom, meg bármit megtennék érte. De igazából amikor megismerte volt pasija, nem volt olyan késztetésem hogy legyilkoljam a barátját hogy csak az enyém legyen pl..


Egyébként tényleg örülnék ha például én is tetszenék neki és együtt élnék meg járnánk. Tök okos, aranyos.


Egyébként holnap fogunk beszélni, szóval.. *glupglup* de izgulok :S

2012. aug. 21. 19:30
 8/8 A kérdező kommentje:
Illetve sorry. Csak most elég izgatott vagyok azt irkáltam. Szóval nagyon bírom, nem tudom szerelmes vagyok-e belé. Inkább néha vannak pillanatok, hogy erre gondolok, aztán meg nem. De semmi leküzdhetetlen érzelmi kitörés. Mint ember biztos nagyon szeretem, mintha a testvérem lenne, vele még talán jobban ki is jövök mint a testvéreimmel. Na jó mind1, köszi a választ.
2012. aug. 21. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!