Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkóság ha megmondnom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság ha megmondnom egy lánynak, hogy nem fogok rá várni örökké?

Figyelt kérdés

Azt mondta van nála esélyem de nem ígér semmit.

Erre érdemes várni?


2012. júl. 2. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mivel nem szereted, ezért jobb is, ha nem vársz rá és nem hülyíted.
2012. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szeretheti is akár de ha valakivel szórakoznak csak akkor előbb utóbb elszáll a rózsaszin köd. Sztem simán mond meg neki. Vagy akar valamit v nem, de ne szórakozzon
2012. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Minek mondod meg neki? Ne keresd tovább ilyen téren. Maradjon csak ismerős. Majd rájön mit veszíthet, vagy neki igazából édesmindegy
2012. júl. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%

Első!


Persze, mert majd úgy fog ugrálni a kérdező, ahogy a hülye qurva elgondolja nem?


Kérdező!


Egy percig se szórakozzál, mondd meg neki, h mehet a rákba, szórakozzon a qurvaanyjával, azzal:)

2012. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Több gerinced volt, mint a kiscsajnak. Most vagy érdekled, vagy nem. Ez a nem ígér semmit kb. azt jelenti, ha épp nem jön össze a másik öt, neki jobban tetsző srác közül eggyel sem a dolog, akkor akár még rád is fanyalodhat.
2012. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

most, h hozzam fel neki ezt a dolgot? ma kérdeztem meg tőle, h mi legyen és akkor írta azt amit fent írtam.

??

2012. júl. 2. 21:46
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ráírsz (de jobb ha a képébe mondod) és közlöd h nem fogsz örökre rá várni mert nem csak ő létezik a világon
2012. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
jobb lett volna közvetlen utána miután írt :(
2012. júl. 2. 22:13
 9/17 anonim ***** válasza:
Jobb lett volna, de nyugi így sem gáz. Pláne ahoz képest amit ő csinál
2012. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
engem ez egyre jobban csak nyomaszt, holnap megmondom neki
2012. júl. 2. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!