Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valakit "örökké" szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valakit "örökké" szeretni viszonzatlanul? Mikor fog elmúlni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit már másfél éve szeretek. Sose volt hozzám jó, csak elhúzta a mézesmadzagot. Sokat szemétkedett velem,ígérgetett, hazudozott. Nem is tudom, hogy egyáltalán akart-e valamit szexen kívül, szerintem nem, de még az se jött össze végül. Én teljesen beleszerettem. Sok olyasmi történt, és sok mindent megtudtam róla, ami nem túl szép történet, most is több lánnyal jár egyszerre.

Amik történtek, azok egy normális lánynak elég lettek volna, hogy örökre kiszeressenek belőle. De én nem vagyok normális. Még mindig szeretem, ha meglátom, a gyomrom összeszorul és nem könnyű úgy csinálnom, mintha már rég túl lennék rajta. de muszáj, mert nem tudhatja, hogy szeretem. Akkor csak tovább szemétkedne.

Hogy lehet valakit, aki ennyire érdemtelen rá, így szeretni? Vagy csak én vagyok a világ bolondja? Elmúlik ez valaha, vagy még öreg koromban is rá fogok gondolni? Már régesrég utálnom kéne, azok miatt, ahogy viselkedett, de még mindig csak rá tudok gondolni. :(


2012. júl. 1. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gondolom, az elégtételig.
2012. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Én is pontosan ebben a helyzetben vagyok. Megalázott, becsapott, megcsalt. Mégis szeretem..

2 hete lett vége. Azóta picit már jobb, de fogalmam sincs hogy egyáltalán valaha képes leszek-e elfelejteni őt..

Talán az idő megoldja, ahogy szokták mondani. Fel a fejjel! :) 18/L

2012. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
El fog múlni. Nekem elhiheted. :)
2012. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


1-es, vajon mikor lesz az? Néha nagyon vágyom rá, hogy lássam megszégyenülni, hogy megérezzen abból valamit, amit nekem okozott. De egyelőre él mint hal a vízben.

2012. júl. 1. 22:56
 5/13 anonim ***** válasza:

Jó kérdés,én is szeretek egy lányt, akinek időközben lett valakije. nem foglalkozom vele, de pl. a fényképe ugyanazt váltja ki belőlem mint régen.

próbálgatok mást keresni, de ő ott marad a háttérben valahogy, mert olyan lányt, mint ő, még előtte sose láttam

2012. júl. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Mikor fog elmúlni?"


Akkor amikor megismered őt! :D


Egy tökéletes ábrándképet szeretsz! Őt nem is ismered tehát nem is szeretheted!!!


Amúgy meg:

"Ha ki akarsz ábrándulni az oroszlánból, látogasd meg a barlangjában!

2012. júl. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-os: az a baj, hogy már túlságosan jól ismerem, sokkal többet tudok róla, mint akár ő maga sejtené. Egy rettentően link és megbízhatatlan ember, mégse tudom kizárni a gondolataimból. A barlangjába nem tudok bemennji, mert ott már akkora a nyüzsgés, hogy be se férek. Meg nem is szeretnék, mert csak magamat aláznám meg, azt meg nem akarom.
2012. júl. 2. 10:12
 8/13 anonim ***** válasza:
Esetleg a következő áldozatjelölteket figyelmeztethetnéd. Hátha az egyik lenne abban a helyzetben, hogy megleckéztesse.
2012. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as, figyelmeztettem már egy-kettőt, de nem volt hatása. Azt hiszem olyan mint egy kígyóbűvölő, normális lányokból zombit csinál :(
2012. júl. 2. 19:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Most biztos nagyon sokan fognak utálni,legfőképpen lányok,de ez az egyik legnagyobb baj veletek.Olyan r*hadékokat szerettek mindennél jobban akiknek ti semmit nem jelentetek és nem is fogtok nagy valószínűséggel.Pedig vannak olyanok akik teljes mértékig meg érdemelnék a szeretetet.De hogy válaszoljak a kérdésre: igen lehet szeretni valakit örökké szeretni viszonzatlanul!
2012. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!