Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem ezt hátránynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem ezt hátránynak ugye?

Figyelt kérdés

Eddig akárhány fiúval találkoztam, vagy ismerkedtem mindegyik cukinak tartott. Folyamatosan azt szajkózzák, hogy én milyen édes vagyok, milyen kis cicás arcom van. Volt olyan, aki barbi babának hívott. Pedig nem vagyok sem pláza cica, vagy műnő, szimplán adok a külsőmre. Nem vagyok egoista, sosem szerettem felhívni magamra a figyelmet. Mára azt érzem, hogy ez a cukiság így 19 évesen nagyon ciki. A kislányt látják bennem, nem a nőt. Jogosan érzem ezt hátránynak a kapcsolatok szempontjából?


19/L


2012. szept. 8. 09:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem hátrány, attól szebb egy nő ha minnél több kislányos vonása megmarad idősebb korára :) A külsőd lehet akármilyen kislányos, a lényeg hogy belül mennyire vagy érett, és milyen a felfogásod, gondolkodásod. Én is cicának hívnálak valószínűleg :D és szerintem nem hátrány. Sokunknak bejönnek az ilyen csajszik.


22F

2012. szept. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!