Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem így?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már kb. egy hónapja találkozgatunk.Mondjuk úgy,járunk.Van olyan,hogy eltűnik napokra,aztán azt mondja,hogy fontos dolga volt,amit el is hittem neki.Egyszer volt olyan,hogy találkoztunk kb. fél óra,órára,majd mondta,hogy most haza megy,mert éhes,meg fáradt.Fél órával később az egyik barátnőmmel volt találkozóm,aki látta,hogy egy nagy hátizsákkal megy valahova,de állítólag otthon volt.Mostanában is szinte csak azért találkozunk,hogy ő kielégüljön,aztán valahogy mindig van más dolga,mint hogy velem legyen.Van egy olyan érzésem,hogy van valami,vagy valaki a háttérben,mert az elején még így naponta,kétnaponta találkoztunk,mostmár csak így heti egyszer-kétszer.


Úgy gondolom,hogy egy 'kívülálló' jobban látja a helyzetet,mint én,szóval megköszönném a kommeneteket.


Bocsi,hogy hosszú lett.


2012. aug. 10. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

sorry, de csak üríteni kellesz neki...


egy kívülálló...

2012. aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül 3. személy van a dologban. Szerintem csak kihasznál téged szexuálisan, és eszében sincs egy komoly kapcsolat.
2012. aug. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a szex kell neki, de a társaságodat nem szívleli.
2012. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!