Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú!?

Figyelt kérdés
Szóval állandóan néz órám, az egyik barátnőm megkérdezte tőle, hogy mit gondol rólam. Azt mondta, hogy jó barátnak tart, de nem tetszem neki. Én megkérdeztem tőle, hogy miért néz, azt mondta nem is szokott nézni, és, hogy neki nem tetszem. Ezek után ma megint nézett, egész nap. Akkor most tetszem neki, vagy nem?
2012. szept. 18. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok, és ha én nézek egy lányt az azért van mert tetszik :D jó egyszer egyszer odanézek az osztály másik részébe, de ha valakit folyamatosan nézek az azért van mert tetszik
2012. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet az is, hogy ő azt nézi, hogy te nézed-e őt, erre még nem gondoltál? Mert ha így van, akkor igaz lehet hogy tényleg nem tetszel neki. Őt meg lehet az zavarja, hogy te nézed mindig, és ő azért néz téged, hogy te mit nézed őt. xDD
2012. szept. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!