Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nök! Mászott bár bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nök! Mászott bár bele 3. fél (nö) a párkapcsolatotokba? Hogy végödött? Mit tettetek?

Figyelt kérdés
Mit reagàlnàtok ara, ha egy baràtnö probàlnà elcsàbitani a pàrotok / férjetek? Volt erre példa?

2012. szept. 15. 20:01
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
de jot mosolyogtam rajtad, ne vettem zokon:)) Fene a fajtàtokat:))
2012. szept. 18. 14:39
 22/26 anonim ***** válasza:
13.45 vagyok. A csaj ugyanakkora idióta, mint volt. Csupán annyi változott, hogy végre felfogta a párom, hogy miért csinálja ezt a csaj. Hogy nem akar tőle semmit, csak egyszerűen húzza az agyát, nem bírja elviselni, hogy már én vagyok a legfontosabb nő az életében és nem ő. Sokszor csúnyán össze is vesztünk miatta és nem egyszer voltam úgy vele, hogy feladom, nem érdekel. A csaj átnéz rajtam, tojik rá, hogy ott vagyok. Ülök a lépcsőn a párom mellett, ő meg a nyakába ül és lovagló mozdulatokkal hangosan vihog, ezen már a párom is kiakadt. Avagy ott állok mellette és "figyu, gyere már arrébb egy cigire". A köszönés nem "sziasztok", hanem "szia", ha mellette vagyok akkor is. Ha nincs mellettem a barátom nem is köszön, csak ha hangosan rákiabálok kb, hogy HELÓ! Undorító az egész csaj ahogy van. Teszem hozzá nem csak a mi kapcsolatunkkal csinálja ezt. Nem egy kapcsolatba mászott már bele sajnos. Én csak örülhetek, hogy a párom hűséges típus és az idegesítő momentumokat leszámítva más nem történt.
2012. szept. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Hät...Valakinek jol meg kellene vernie:DD

Viccen kivül valahogy le kellene àllitani, iszonyat amit csinàl, én félholtra vertem volna, ha az én pàromra màszott volna igy rà, az biztos...! Nem lehet valahogy megfi.ngatni?

2012. szept. 18. 18:47
 24/26 anonim ***** válasza:

Kulturált embernek tartom magamat, aki nem alacsonyodik le a szintjére, de volt hogy konkrétan ökölbe szorult kézzel álltam és igen erősen szorítottam össze a fogaimat, nehogy olyat tegyek, amit később megbánok. Persze nem tettem volna, annál nagyobb az önuralmam, de már megfogadtam, hogy csak egyszer ugasson be valamit NEKEM, avagy bármit járjon a szája a hátam mögött, akkor mostmár végre "megbeszélem" vele a dolgokat.

A baj, hogy totál idióta szegényem, ha megtépném lehet felfogná hogy benőhetne már a feje lágya, egy szimpla beszélgetéstől kétlem.


Leginkább azt rossz látni, hogy vannak olyanok, akik nálam rosszabbul jártak. Pl. srác lefeküdt vele, miközben 6 éve komoly kapcsolata van. Őszintén sajnálom azt a szerencsétlen lányt, ha a helyében lennék és megtudnám, biztos nem bírnám tovább türtőztetni magam.

2012. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Na hàt igen! az a baj hogy nagyon nagy a türéshatàrom, iszonyatosan nyugodt ember vagyok, de van amitöl azonnal elrobban az agyam, föleg ha 3.-ik kerül a képbe ugy, hogy erös a kapcsolat...
2012. szept. 18. 22:15
 26/26 anonim ***** válasza:

Van egy üzlethálózat, ahová a férjemnek törzsvásárlói kártyája van, szóval megadta nekik a nevét, címét. Az egyik csaj (nálunk kb. 10-15 évvel fiatalabb) az üzletből írogatott neki (céges logóval ellátott papíron, kézzel), hogy "régen láttuk az üzletünkben, mikor jár erre, ha kérdése van, vagy segíthetek, hívjon fel, név, tel. szám., a csaj lakás címe(!) stb....." Szóval nem az a hivatalos "marketing" levél. A férjem mindig megmutatta a leveleket és mondta, hogy másik üzletükbe fog járni, mert van egy csaj, aki állandóan ott sertepertél körülötte ha bemegy és "túl" készséges. Na, én bementem egyik nap (előtte megnéztem facebookon, hogy néz ki), vásároltam, és úgy "szerveztem", hogy a kiscsajnál fizessek. "Van törzsvásárlói kártyája?" "Nekem nincs, de a férjemé itt van!" Amikor odaadtam elvörösödött és félrenyelt, majdnem megfulladt, úgy köhögött.

Ezután még egy levél jött, amiben nyíltan leírta, hogy szeretne vele találkozni és nagyon tetszik neki (mondjuk tényleg jó pasi a drágám!) :-D

A férjem az összeset betette egy borítékba és elküldte a cég központjába. Már nem dolgozik ott a lány...

2012. nov. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!