Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti már tettétek tönkre mások kapcsolatát? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 16:43
 1/3 mogul ***** válasza:
igen 2x...egyszer barátnőm szerelmes volt egy fiúba a fiú meg belém....másik meg részegen lesmároltam barátnőm szeme láttára a pasiját
2012. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Lefeküdtem párszor egy nős pasival. De mondtam neki, hogy nem akarom a házasságát tönkretenni, és nem is okoztam bajt, nem derült ki, nem váltak el, és még a szexuális életüket is feldobtam egy kicsit.
2012. jún. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon fiatal voltam és életemben először szerelmes lettem egy srácba, akinek akkor három éve volt barátnője.


Viszonozta, elkezdtünk találkozgatni, egy évig szenvedtem vele, hogy hagyja el, mert ennek nincs értelme. Aztán én a részemről pontot tettem a dolog végére, ő pedig utána nem sokkal szakított a lánnyal, hogy már nem működik stb., gondolván, hogy engem majd érdekelni fog.


Ez nem így lett, de az ő kapcsolatuk tönkrement.

2012. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!