Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nök! Mászott bár bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nök! Mászott bár bele 3. fél (nö) a párkapcsolatotokba? Hogy végödött? Mit tettetek?

Figyelt kérdés
Mit reagàlnàtok ara, ha egy baràtnö probàlnà elcsàbitani a pàrotok / férjetek? Volt erre példa?

2012. szept. 15. 20:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

azt elhiszem....:) de amíg szeret a párod addig szerintem nincs gond :)


első :)

2012. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
:) Nem, biztosan szeret, ezt làtom rajta, megbizom benne, inkàbb a külvilàgto lféltem a kapcsolatunkat...Engem lehetetlen elcsàbitani,mert imàdom a férjem:) ràadàsul jön a gyerek is, aki egy értékes kis kapocs:)
2012. szept. 15. 22:56
 13/26 anonim ***** válasza:

gratulálok a bébihez :):) sok boldogságot :)


szerintem ne stresszeld magad a külvilág miatt :) felesleges :):)


(első)

2012. szept. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

köszönöm, nagyon kedves vagy:))))

Igyekszem nem stresszelni, no meg az igazssàg az, hogy nem vagyunk épp a tàrsasàg középpontja, otthonülös tipusok vagyunk, nem sokat màszkàlunk, igy kisebb az esélye a bajnak:D Föleg, hogy itt normàlisabb a nép, mint odahaza (àltalànossàgban:D)

2012. szept. 16. 14:08
 15/26 anonim ***** válasza:
akkor szerencsések vagytok :) az utóbbi időbe mi se nagyon megyünk el sehova se...mert ahol lakunk 1 szórakozó hely van ahova úgymond csak "pávák" (ha jól tudom így mondják) járnak...így marad a filmezés vagy séta :):)
2012. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
az tökéletes:) Mi se jàrunk dizsibe, Pàrom nem egy diszkopatkàny:)
2012. szept. 16. 20:22
 17/26 anonim ***** válasza:

Mi egy éve vagyunk együtt, de a mai napig nem sikerül kiirtani egy csajt az életünkből. A párom összeakart jönni vele előttem, csak éppen én közbejöttem. A csaj nem volt vevő erre, de olyan típus, aki nem bírja elviselni, ha nem ő a legfontosabb minden férfi életében.

Az elején ott próbált belémrúgni ahol csak tudott. Mindig igyekezett lepipálni, hogy lássam, még mindig ő a legfontosabb a páromnak és nem én. Rengeteg beszélgetéssel sikerült eljutnunk arra a szintre, hogy a párom már csak akkor álljon szóba vele, ha nagyon muszáj. Sajnos teljesen elkerülni nem tudja. Rengeteget küzdöttem magammal és a párommal is, hogy megértse, meglássa mire megy ki a játék... Szerencsére a csaj barátnőinek is feltűnt ez és nem voltak elfogultak, ők is mellém álltak ismeretlenül is, még ha nem is akartak. Többször panaszkodtak ők is a páromnak, hogy mindenkire mászik, mindenkit hülyít, mindenkit húz... Ez ébresztette rá a páromat, hogy tényleg lehet valami abban, amit mondok.

2012. szept. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem túlzottan zavart ha ilyet láttam, mert bízok a páromban, komolyabb sztori meg nem volt...
2012. szept. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

ehhez mit fuzzek hozza.

ilyenek vagytok ti nok :))))


35F

2012. szept. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

pfuuu, ma 13:45, nem lennék a helyedben, nagyon szépen elsimitottad a dolgot, és gratulàlok, hogy ki tudtàl àllni kettötökért! Mi lett amugy a csajjal? Lekopott màr? Én magamat ismerve nem csak savakkal küzdöttem volna:)


utolso, làtom a férfiak is elökerültek:) Unisex kérdés:)) hàt, ilyenek vagyunk mi, nök, tanulsàgos a férfiak szàmàra:)

2012. szept. 18. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!