Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nök! Mászott bár bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nök! Mászott bár bele 3. fél (nö) a párkapcsolatotokba? Hogy végödött? Mit tettetek?

Figyelt kérdés
Mit reagàlnàtok ara, ha egy baràtnö probàlnà elcsàbitani a pàrotok / férjetek? Volt erre példa?

2012. szept. 15. 20:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
én egyszer kaptam egy levelet egy csajtól hogy a párom ki akart vele kezdeni egy buli (házibuli, csak ismerősökkel)...nagyon el durrant az agyam teljesen kiakadtam...párom tagadt mindent (mint utólag kiderült igaza volt) utána jártam mki azt mondta (párom is) hogy a csaj volt rászállva...így nem jött neki össze hogy szétszedjen minket
2012. szept. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
uuh, bakker...nem irigyellek!
2012. szept. 15. 20:17
 3/26 anonim ***** válasza:

első vagyok...:)


hát életem leghosszabb 10 perce volt az amikor sírva rohantam a páromhoz...nem kívánom senkinek, aki igazán szerelmes.

de erre csak azt tudom mondani hogy csak azt a kapcsolatot lehet szétszedni amelyiket hagyják :) és ehhez 2 ember kell...egy édes kevés :)

2012. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is volt ebben részem, azért is irtam ki a kérdést. Söt, nem is egyszer. Most màr foggal-körömmel küzdök ha kell...:)
2012. szept. 15. 20:26
 5/26 anonim ***** válasza:

szintén első


és volt is alapja a dolognak? vagy csak egy irigy/féltékeny illető volt?

2012. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
egy irigy riherongy volt...Levittem pàromat a szülövàrosomba, ésszehivtam a haverokat, baràtnöket, összegyültünk a piàval együtt a szàllodàban, egy idö utàn azt vettem észre, hogy az a dagadék stirölgeti pàromat, folyamatosan hozzà beszél, és mosolyog rà, attol függetlenül hogy ott volt a pasija is, meg én is...elötte volt kolleganöm szurta ki magànak, azelött egy màsik bnöm...Egy volt pàromra az exnöje hajtott rà, szerintem le is feküdtek...A vicc az, hogy mindegyik nagyobb darab mint én...
2012. szept. 15. 21:19
 7/26 anonim ***** válasza:

az igen...


hasonló nálunk is volt, elmentünk egy buliba (tavaly) és elmentem wc-re...mire vissza értem egy kis p*csa (nálam 5 évvel fiatalabb,) puszizta a párom (az a dedós 3 puszi...) és eldurrant az agyam hogy mit puszilgatja (hozzá teszem a csaj olyan, hogy a párom csak látásból ismeri, én utálom, és hiába volt ott a pasija is más pasival táncolt, össze bújva úgy hogy a csaját csókolgatta a csaj...). Aztán beleálltam a csaj seggébe és mivel hangos volt a zene így én is az voltam :D és beleüvöltöttem a fülébe hogy "valami gond van?" az meg csak kamillázott és eltiplizett egy másik csávóhoz...a párom meg köpni nyelni nem tudott mikor ez letámadta...


(szintén első :) )

2012. szept. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
ügyes, jol tetted!!! Nekem is iszonyatos nehéz volt magam kontrollàlni, mostanàban csapodik le...Bàr, volt, hogy volt pàrom a volt csajàval kavargatott, és egyszer bezàrkotak a lakàsba, de ràba.tak, mert egy ablak is volt, amin be lehetett (volna) làtni az elfüggönyözött szobàba. Be se engedtek..kb 2 ora hossza utàn annyira elszàllt az agyam, hogy ököllel bevertem az ablakot...:)
2012. szept. 15. 21:35
 9/26 anonim ***** válasza:

nah az már kemény...én rájuk rúgtam volna az ajtót :D még szerencse hogy a párom az exével abszolut nem tartja a kapcsolatot...:) nem a legszebben váltak el 6,5 év után...:)


(első :) )

2012. szept. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
szerencséd volt! nehéz volt, az biztos...nagyon kiakasztottak ezek a dögök...
2012. szept. 15. 22:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!