Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap láttam ahogy a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap láttam ahogy a pasim nyalogatta a harisnyám ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
tegnap este mikor elment a barátom fürdeni akkor egy résnyire nyitva maradt at ajtó és láttam hogy a levetett harimat nyalogatja számomra döbbenet volt!
2012. szept. 9. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezném tőle, hogy What the fuck?? O.o
2012. szept. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez beteg, nagyon beteg.
2012. szept. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmit, mert lábfetisiszta. Én is az vagyok. Aki nem az, az ezt úgysem értheti. Annyit kell tudnod, hogy belőlünk a női láb látványa, illata, érintése olyan reakciókat vált ki, mint másból a mell. Szembesítsd vele, de ne vádaskodj. Beszéld meg vele. Meg fog majd utána kérni, hogy hadd puszilgathassa, nyalogathassa a lábaidat, vagy hogy verd ki neki lábbal. Ha ezzel te meg tudsz barátkozni, adj neki egy esélyt, óriási örömöt szerzel neki vele és te is élvezni fogod.
2012. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de még csak 17 éves és ilyen ??
2012. szept. 9. 15:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Jobb lett volna ha a bugyidat nyalogatja? :)
2012. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Majd ha hordja is, akkor kezdj el aggódni!
2012. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én a helyedben meg kérdeztem volna hogy mit szólsz a lábszagomhoz ha azt mondaná hogy jó meg kérdezném a helyedben hogy a talpad nem nyalogatná meg
2012. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"de még csak 17 éves és ilyen ??"



Hát ez nagyon megmosolyogtatott:):) Mi az, hogy még "csak" tizenhét éves? Miért, szerinted mihez túl fiatal? Szerinted egy gyerek elkezd érni, és a "fura/nem szokványos szexuális érdeklődések" nevű gomb csak valamikor 25 éves korukban kapcsol be náluk, amikor már elég érettek ahhoz, hogy harisnyát is nyalogassanak? Na kapaszkodj meg: én már az oviban is az óvónénik lábát néztem. 9-10 évesen már nagyban gyűjtöttem a netről a nekem tetsző lábas fantáziaképeket. 13 évesen meg nemileg érett lettem, onnantól meg csak ez foglalkoztatott. A barátod valószínűleg már egész kiskamasz kora óta lábfetisiszta, talán még régebb óta, úgyhogy eléggé naiv azt gondolni, hogy az ilyesmi csak "majd felnőttkorban" alakul ki. Miért lenne ehhez túl fiatal? Ez nem perverzió. Egyébként ha lenne barátnőm, ezt én is simán megcsinálnám, hisz amiről nem tud, amiatt nem fáj a feje. Így is egy csomó lány cipőjébe beleszagoltam már. De amúgy én el is mondanám egy barátnőnek, nem titkoznék. Nincs ebben semmi, a láb fetisizmusa a mell és a fenék után a legelterjedtebb, csak egyelőre eléggé tabuként kezeli a társadalom. A fiúnak jó, és a lánynak is, elvégre nem mindennapi módon kényezteti. Hallgass rám, beszéld meg vele, és legalább egy esélyt adj neki.

2012. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

na ide figyeljetek agybeteg kondicionált nyomikáim:

a férfiakat srácokat ősidők óta izgatja nő illata ruhája fehérneműi, ezért férfiak. Meg akarják tapasztalni hogya nőnek milyen illata van,a fehérneműjének milyen illata van stb. Igen ez beindít minden férfit, leglábbis érdekes a legtöbb számára. Te most komolyan azon parázol hogy pasid megszagolta a harisnyád? Majdnem leestem aszékről mikor elolvastam.. ez kb olyan mintha azon döbbennél meg hétfő után kedd jön.. nem a pasid nem normális, vele semmi baj nincs, kiváncsi srác\férfi, ha nem te nem vagy normális ha ilyenen parázol!

2013. nov. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!