Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha 32évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 32évesen nem vágyok gyerekre, házasságra még?

Figyelt kérdés

2012. szept. 8. 00:14
1 2
 1/11 Mókusgyilkos ***** válasza:
26%

férfi/nő?

férfi: 30 fölött engedélyezett de nem kötelező.

nő: ha 5 éves korodtól nem ez az életcélod akkor 2 lehetőség van:

A): vagy iszonyat jó csaj vagy és most azonnal megkérem a kezed :D [upsz paradoxon.]

B): nem picit vagy sérült és jó messzire elkerüllek.

2012. szept. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

én 35 múltam, két hosszú kapcsolat után vagyok, (ezek 15 éves koromtól 28 éves koromig tartottak 2 különböző emberrel)

nyolc éve nincs komoly kapcs.-om.

Azóta vagyok boldog!!! és kiegyensúlyozott

Eszem ágában nincs férjhez menni és gyereket szülni.

Majd ha olajcég lesz az ÉN nevemen (nem a férjemén, mert az bármikor leléphet), akkor szülök én egy rakatot... :)

2012. szept. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Arról max te tehetsz,hogy nem voltál boldog a kapcsolataidban csak a nők szeretik ezt is a pasikra fogni.


A kérdéssel kapcsolatban pedig abszolút normális nemtől függetlenül.Ebbe a fosországba aki normális az nem szül gyereket kivéve,ha a segélyekből szeretne megélni.

2012. szept. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Én 27 éves vagyok, de elképzelni sem tudom, hogy tíz éven belül gyerekem legyen, nem vágyom rá. Egy férj talán 35 előtt becsúszhat talán.

Komoly kapcsolatra se vágyom igazán. Sokkal több időmbe és idegszálamba kerülne az egész, a végén kiderülne úgyis, hogy a nagy semmiért. Így más jó dolgokra marad sokkal több időm.

2012. szept. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én hát. Ki más? Én tehetek róla, persze, mert olyan helyzetbe kényzerítettem magam pusztán társadalmi elvárás nyomásnak engedve, ami egyszerűen nem nekem lett kitalálva.

De ez már a múlt. Tanulópénz. Megfizettem.

Nem kell segély.

Jó szakmával, sok robottal, munkával, és állandó versenyben maradással (akár szakmunkás akár magasan képzett értelmiségi az illető) simán fel lehet akár egyedülállóként is nevelni egy gyereket. De ki akarja ugyanezt a sorsot a gyerekének? ... a kapitalizmus versenypályáját, ahol mi (a 98% a piramis legalján vagyunk és kiszolgáljuk a felső 2 %-ot, ráadásul, még a jövő adófizető generációját és "előállítjuk" nekik...)

mondom: majd ha Shell többségi részvénytulaj leszek :)

peace&love

2012. szept. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mókusgyilkos köszi a válaszodat nő vagyok de úgy gondolom hogy c válasz is létezik és ezt a többiek meg is válaszolták helyettem köszi mindenkinek.
2012. szept. 8. 00:56
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Semmi gond, emberek, semmi gond. Ne is szüljetek, elvégre az nem elég modern, és, mivel a 21. században élünk, európai nő már ne foglalkozzon ilyen elavult dolgokkal!

Majd a cigányok, négerek meg muszlimok szaporodnak, benépesítik az országot. Mily' szép is lesz a világ 50 év múlva!

Remélem, érzitek az iróniát... sok hülye.

2012. szept. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 18 éves vagyok és természetes, hogy szeretnek gyereket. Legkésőbb 25 évesen, ha már kitanultam a sulikat és dolgoztam is min. 2 évet. Most csak az anyagiak és a suli miatt lenne problémás a gyerek, de akár most is bevallalnek, ha nem lennének ilyen akadályok. :)
2012. szept. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
persze a gyerek levegőből és szeretettből felnevelődik :(
2012. szept. 8. 22:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondom ha nem lennének anyagi akadályok...
2012. szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!