Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menő fiuk, ti járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menő fiuk, ti járnátok egy olyan lánnyal aki csinos, de nem olyan húú de népszerű?

Figyelt kérdés
Van 1 fiu aki tetszik, de nem tudom, hogy próbálkozzak e nála, mert érte annyi csaj odavan. Volt már barátnője. Én olyan átlagos vagyok népszerüségi szinten, jóban vagyok pár nagyobbal, az évfolyamomban is ismernek, birnak, de nem "bomlanak" utánam a fiuk. lehet hogy ez 1 kicsit nagyképüen fog hangzani, de szerintem nem vagyok csunya, csupán azért nem bomladoznak utánam a fiuk, mert nem rakok fel csücsöritős, mellkirakos képeket facebookra, nem állok össze akarkivel stb.Persze igy is vannak udvarlóim, de elég válogatós vagyok.:/ Eddig 1x volt barátom. Annak a fiunak meg már volt vagy 6 barátnöje. Szerintetek összeállna velem?:/:)

2012. szept. 5. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szerintem hagyd, az ilyenek nem érnek semmit igazából. a többi lánynak valószínűleg azért tetszik, mert jól néz ki, de lehet hogy közben egy bunkó.

az ilyenek általában azok. engedd el, és keress egy kevésbé "páva" fiút, aki kedves és oda is figyelne rád!

2012. szept. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintesm is hagyd, ha TE válógatós vagy, nem jössz össze akárkivel stbb.amiket leírtál, akkor nme egy ilyen fiú illik hozzád. Neki teljesen ,ás az életfelfogása, meg minden.
2012. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Első válaszoló te ritka nagy GYÖKÉR vagy!!! ;)
2012. szept. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazából nem annyira ismerem, lehet igazából nem bunkó, csak ahhoz beszélgatnünk kéne..:/
2012. szept. 5. 17:35
 5/12 anonim ***** válasza:

miért vagyok gyökér?

a saját tapasztalataimat írtam le. segíteni próbáltam a kérdezőnek. nem értelek...

2012. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha nem beszéltél vele, akkor csak a külseje alapján tetszik. lehet, hogy ha megismernéd már nem is tetszene...
2012. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"nem rakok fel csücsöritős, mellkirakos képeket facebookra"

Ejnyemá, na! Milyen élhetetlen vagy te! Hát, hogy leszel így napisz@rceleb?! ;-)


Válaszként meg...

Miért ne járna, bár nemtom hány évesek vagytok, de ha időarányosan sok a 6 csaj, akkor te se számíts egy "forever love"-ra.

2012. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem az első válaszoló törölve lett úgyhogy mostmár kedves első válaszoló ne vedd magadra mert nem neked írtam!Akinek a hozzászólása törölve lett az tényleg egy gyökér volt a beszólásával...
2012. szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
oksi, akkor sorry én is :)
2012. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Próbálkozz!

Ne add fel!

Attól,hogy egy-két jóképű pasi bunkó,neki még nem kell annak lennie!

Egyébként ugyanilyen helyzetben vagyok,mint te :)

2012. szept. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!