Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szakitanom kellene?

Figyelt kérdés
Itt a lehetősség,hogy modell lehetessek de a pasimnak nem tetszik mert szerinte akt modell leszek,én hiába mondom,hogy ÚR ISTEN NEM!ő ugyis mondja az ővet nem birom szerintetek mit tehetek?Az -az igazi kapcsolat ha a parunk mindenben mellettunk all és támogat nem? ez nálunk nem megy a szakitas a megoldas mert vele nem lehet meg beszelni...

2012. szept. 5. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem szakíts vele, ilyen gyökérből lesz több is
2012. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megmondani. Arra nem gondoltál, hogy azért mondja, mert szeret, és nem akarja, hogy másé is legyél ezáltal? Utazgatás, fotósok, partik, esetlege gy cukifiú aki elcsavarná a fejed. Nem tudom. Modellnek lenni kőkemény dolog, kisanyám - már ha rendes modell akarsz lenni. Ha összejön, sok sikert, de ebben magadnak kell döntened. Pasi vagy munka?
2012. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én még pofot is adnék a barátnőmnek és én hagynám ott, ha aktmodellnek akarna menni. :D


Szerinted a barátod mit fog érezni, hogy egy rakás szerencsétlen csajozni képtelen loser rád fogja verni a farkát?

Egy nő legyen nő, kelljen érte kűzdeni, és nem mutogassa magát mindenkinek.

2012. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2. válaszolónak igaza van!
2012. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ki akar akt modell lenni?azt irtam le hogy en nem akarok az lenni csak ő hiszi azt!!!!!!!!!!!!!!!
2012. szept. 5. 17:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Úgy látom, csak megerősítésre vársz. Persze neked kell eldönteni, hogy alapvető dolgokban megértitek-e egymást, vagy nem. Részleteken lehet vitatkozni, vagy akár veszekedni is. Az a legjobb családban is előfordul.

Egy foglalkozás, hivatás, életcél pedig a legalapvetőbb dolog. Abban kompromisszumot kell kötni. Ha ilyen kérdésekben nem tudjátok meggyőzni egymást, akkor nem sok értelme a kapcsolatnak.

Ha ez részéről pedig alaptalan féltékenykedésen alapul, mert ilyen a természete, az egy szerető társ számára maga a pokol.

Én azt mondom, valósítsd meg az álmaidat, ne hagyd hogy ilyen dolgok eltántorítsanak!

2012. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Válaszokra reagálva:

A modellmunka és a pasi, illetve egy szerető társ nem zárja ki egymást. Megértő, józan, toleráns társ kell hozzá, aki mindenben támogat. Van ilyen! Nekem elhihetitek. Csak meg kell keresni.

Veri, very? Arra is csak büszke lehetsz, ha a puszta ládványodra verik, vagy eldurrannak. Az csak azt jelenti, hogy szuper szexi nő vagy. Én bizony büszke vagyok arra, ha a barátnőmet megpróbálják elcsábítani. Az még senkinek se sikerült és nem is fog. Mert tudod, mi maximálisan megbízunk egymásban. Nem ok nélkül.

2012. szept. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

vidd el egy fotózásra, bemutatóra. akkor látni fogja hogy működik a dolog...

nem olyan húú de nagy dolog ám. nem egyszer voltam már pár forgatáson(rendező asszisztens vagyok- bár ez mellékes) általában nem foglalkoznak az ott dolgozók a lányokkal, sem a fiúkkal, végzi mindenki a maga feladatát. volt olyan forgatás is, ahol hát nem a ruhák voltak előnyben.. de nem nézte senki a lányokat, van bennünk annyi, hogy ne hozzuk kellemetlen helyzetbe az alanyt, elég neki a kamera is.

2012. szept. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de hát,hogy vigyem el ha még megbszelni sem lehet vele,ma megbeszelem holnap mikor ossze kerul a haverkoval mar vitazunk
2012. szept. 5. 17:38
 10/11 A kérdező kommentje:
ebbe mi rossz van valaki mondja meg?buszke kellene legyen ram nhem?
2012. szept. 5. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!