Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanom kellene?

Figyelt kérdés

A pasimmal regota jarunk,kicsit tobb mint 1eve ,mostanaba mindent meg akar nekem mondani,h hogy kene csinalnom.

Mondok egy plt.

A szulinapom 2 het mulva lesz, es van 2 hely ami kozul ki kell valasztanom,h hol szeretnem tartani,vegul a masodik helyet valasztottam. A pasim pedig azt mondja,h muszaly az elso helyen tartanom,mert o amara nem jon el,vagy ha el is jon meg se szolal.Az apja is elkezdett izelni velem,h en ne baszogassam a fiat,es h a masodik helyen tartsam.

Azert mondta ezt az apja,mert a pasim beszelt a tulajokkal.17 vagyok.Es mindenbe bele akar szolni.


2012. júl. 27. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2012. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ASOT ***** válasza:
ez egy igazi Orbánparaszt!
2012. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ez gáz.. szerintem egyszerre neszakíts elöbb probáljátok meg megbeszélni, ha nem megy akkor meg szakíts
2012. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem két dolgot kellene csinálnod:


1. megbeszélni a pasiddal, hogy mi a rák van.

2. megtanulni leírni helyesen ezt a szót: muszáj.

2012. júl. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!