Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellene?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 2 éve vagyunk együtt..Nagyon aggaszt a mostani viselkedése...titkolózik előttem, más lányoknak írogat, persze előttem letagadja, kitörli, viszont valamelyik nap véletlen rábukkantam egyre...persze ő most is tagadja, hogy beszéltek volna. Hetekig nem találkozunk, nem is akar találkozni velem azt hiszem...Mindig talál kifogást, hogy ne kelljen jönnie. Bulizni már nem mehetek vele, nem engedi... Végül is..már sehová sem mehetek vele mert mindig talál egy jó kifogást, csak, hogy nélkülem menjen akárhová is. Nagyon csúnyán beszél velem..Igaz én sem vagyok tökéletes ezt bevallom, de már amit művel nem bírom..mivel bírhatnám jobb belátásra? Vagy felejtsem el és szakítsunk?
2012. jún. 1. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha ez igaz, akkor hagyd a búsba.
2012. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
szerintem már megcsalt vagy 10 másikkal és lehet, hogy azért nem megy veled sehova, mert büdös vagy
2012. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Hagyd ezt a pasit és keress olyan srácot aki örül ha lehető legtöbb percet töltheti veled.
2012. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
69%
szakíts előbb, mert csak idő kérdése, hogy ő mikor fog :(
2012. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem drága válaszoló nem vagyok büdös..:)

Köszönöm a válaszokat..Lehet ezt kellene tennem...csak nehéz

2012. jún. 1. 20:46
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
szerintem sincs már ennek sok jövője, sajnálom. mondd el neki, hogy mi van, próbáld megbeszélni vele, de szerintem ő már csak addig "tart", amíg nem alakul ki egy másikkal. szóval biztosítás, hogy amíg nem lesz más, addig maradsz, de amikor már összejön valami, dob. inkább dobd te, mint téged dobjon, és megalázzon a viselkedésével, hogy más csajokkal kavar.
2012. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát előbb nyíltan mondj el neki mindent és kérd számon. De sztem is szakítanod kellene, az tuti. Bár 2 év után azért nehéz lehet :/
2012. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A számon kérés nem ér semmit...Legjobb védekezés a támadás ugyebár..Olyankor egyből támad, hogy csak a tüzet szítom, csak veszekedni akarok és mindent tönkre teszek
2012. jún. 1. 21:00
 9/12 anonim ***** válasza:
szakíts:\
2012. jún. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
szomorú, hogy 2 év után.. elhiszem, hogy nehéz!
2012. jún. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!