Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellene?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 2 éve vagyunk együtt..Nagyon aggaszt a mostani viselkedése...titkolózik előttem, más lányoknak írogat, persze előttem letagadja, kitörli, viszont valamelyik nap véletlen rábukkantam egyre...persze ő most is tagadja, hogy beszéltek volna. Hetekig nem találkozunk, nem is akar találkozni velem azt hiszem...Mindig talál kifogást, hogy ne kelljen jönnie. Bulizni már nem mehetek vele, nem engedi... Végül is..már sehová sem mehetek vele mert mindig talál egy jó kifogást, csak, hogy nélkülem menjen akárhová is. Nagyon csúnyán beszél velem..Igaz én sem vagyok tökéletes ezt bevallom, de már amit művel nem bírom..mivel bírhatnám jobb belátásra? Vagy felejtsem el és szakítsunk?
2012. jún. 1. 20:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én a helyedbe rég megtettem volna, ilyen helyzetben...:/ biztos nehéz lesz..de szerintem tedd meg. és sajálom.:S
2012. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Meg kellene tennem...a javulást sajnos csak ígéri, én meg mindeig elhiszem neki, hogy jobb lesz :/ :(
2012. jún. 3. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!