Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg kéne szakítanom vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kéne szakítanom vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
El kezdtem csapni a szelet egy lánynak több mint 2 hónapja és nem vágta le,hogy én többet akarok(még most sem jött rá és barátnak tekint)és én szarul érzem magam,könyebb lenne megszakítani vele a kapcsolatot,de másfelől nagyon bírom
2012. jún. 26. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem detto...+ még az,h én nekem csak most esett le,h nem vágta le,mert elmondta,h összejött valakivel. A szívem ezer darabra szakadt. Azt hiszem,úgy teszek a legjobbat neki,ha békén hagyom,és neked is ezt javaslom.
2012. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 omba ***** válasza:
100%
Mi volna, ha megmondanád neki?
2012. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ma 20:18

köszi.a másik kérdésem az lenne hogyan kéne vele megszakítani a kapcsolatot? egy idő után gyanút fogna,hogy nem beszélek vele

2012. jún. 26. 20:19
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Ha a lányt nem tartod arra érdemesnek, hogy a barátod legyen, akkor szerintem ne akard őt másra se.
2012. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Ha a lányt nem tartod arra érdemesnek, hogy a barátod legyen, akkor szerintem ne akard őt másra se."


Ez rohadtul nem ilyen egyszerű!!!

Ha egy fiú szerelmes egy lányba,de az csak a barátja akar lenni,az kb olyan,mintha megdöglött volna a kutyád,de azért megtarthatod.


Iszonyatosan fájdalmas érzés,amikor ott van melletted szíved választottja ,de tudod,h nem lehet a tiéd. Minek kínoznád magad?

2012. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ma 20:20

érdemesnek tartom,hogy a barátom legyen EZÉRT IS ÍRTAM KI A K.RVA KÉRDÉST:könyebb lenne megszakítani vele a kapcsolatot,de másfelől NAGYON BÍROM

de az is lehet,hogy csak provokálni akarsz

2012. jún. 26. 20:24
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy akarnád vele úgy megszakítani a kapcsolatot, hogy ne fogjon gyanút, hogy nem beszélsz vele?

Ha megszakítod vele a kapcsolatot, akkor nem beszélsz vele, és pont.

Ha egy lánynál csak a szexuális témát nyomod, elhajt, mint a többi kangörcsös idiótát, aki csak meg akarja dugni.

Ha csak a lelkével törődsz, neked fogja elsírni, hogy a többi pasi milyen, mert szerinte te nem vágysz rá fizikailag. Pedig csak nem tudod kimutatni.

Hozd a tudtára, hogy kívül belül tetszik neked, és nőként tekintesz rá, nem "holmi" barátként.

2012. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
én a helyedben kipróbálnám, hogy teljesen megszakítod, megvárod míg ő keres, és amikor megkérdezi, közlöd vele, hogy berakott barát zónába, és neked ez rosszul esett, mert csak kínoztad magad, lehet hogy be is jön, ki tudja, ha hiányzik neki majd a társaságod
2012. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán mondhatnád neki, hogy többet akarsz.
2012. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen felejtős kicsit!

Szépen lassan felőrlöd magad és néha már idegesebb leszel a megszokodtól, nekem még a szívemre is ráment amúgy(egészség, nem átvitt értelem). Barátnő férfinek?? Tök fölösleges, buliz és érezd jól magad a haverokkal, az jobban fogja idegesíteni és az, hogy jól meg vagy nélküle is! Ha nem keres, akkor lesz másik, ha meg nem, akkor vegyél egy motort én is azt tettem!(ugyanúgy imádom, mint egy nőt, és majdnem ugyanannyit ad, csak rajta nem nedvesedik semmi ha hozzá nyúlok...):)

2012. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!