Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg kéne szakítanom vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kéne szakítanom vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
El kezdtem csapni a szelet egy lánynak több mint 2 hónapja és nem vágta le,hogy én többet akarok(még most sem jött rá és barátnak tekint)és én szarul érzem magam,könyebb lenne megszakítani vele a kapcsolatot,de másfelől nagyon bírom
2012. jún. 26. 20:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha meg se mondtad neki, akkor mit vársz? Amúgy lehet hogy vágta a dolgot, csak nem biztos benne, és nem mer kezdeményezni. Velem is előfordult már, egyébként lány vagyok. Én legalábbis az ő helyében valószínűleg ebben a helyzetben lennék. Már másnak is javasoltam a dolgot és sikerült is összehoznom egy párocskát , szóval neked is azt tanácsolom, h előszöris közöld vele. Ha nemet mond, akkor sem kell rögtön lemondani róla, miért nem bírnak az emberek küzdeni???? Akkor az a jó megoldás, ha nem nyúzod folyton a szerelmeddel, szóval nem kérleled, nem adsz neki rózsacsokrot ilyesmik, viszont mégis valahogy egy picivel többet adsz egy sima havernál. Figyelmesebb vagy, megleped a szülinapján valami APRÓSÁGGAL( pl valami szolídabb, egy szál virág, csoki), dícsérd meg, ha szépen felöltözik, ilyesmi. A lényeg, h természetes legyél, és egy kis figyelmesség mindenkinek jól esik, nem ígérhetem, h mindenképp összejöttök, de az én barátom is sokáig küzdött értem. :) Kedveltem, de még nem akartam belemenni egy kapcsolatba, és most meg már 1 éve együtt vagyunk. Sok sikert;)
2012. jún. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. jún. 30. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!