Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kit választanátok a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kit választanátok a szerelmeteket vagy anyukátokat?

Figyelt kérdés
Van egy kapcsolatom,anyukám kezdetektől fogva ki nem állja őt.Az elejében nem igazán értettem miért.Volt amiben nem volt teljesen őszinte hozzám,de lényegében megértem a helyzetét nem haragszok rá.Viszont én eljöttem érte a saját házamból ,és igazából nincs velem nekem ez a gondom.Ha itt lenne velem egyértelmű lenne őt választanám.Gyerekeim nagyon megszerették.Most viszont az lenne a gond anyukám választás elé állított vagy ő vagy a szerelmem ti mit választanátok?
2012. szept. 4. 13:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Bár én csak 21 vagyok és nincsenek gyerekeim, de egyértelműen amennyiben jóban vagyok édesanyámmal és látom hogy jót akar, csak ő jöhet szóba. Érdekes ez a választás dolog. Rengeteg mindentől függ. Talán olyan emberektől kellene tanácsot kérned akik valamennyire beleláttak eddig is az életedbe.
2012. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a szerelmem a legfontosabb a világon. Bízom saját magamban, abban, hogy jó döntéseket hozok, és abban, hogy megfelelő embert választok partnernek. Kerültem már összetűzésbe emiatt a szüleimmel, de kitartottam a párom mellett - egy idő után pedig ők is belenyugodtak.


Anyukád elég kemény veled, hogy nem tart ki melletted jóban-rosszban. Egy szülőnek afféle mentsvárnak kellene lennie a gyerek számára, akihez akkor is lehet menni, ha nem terv szerint sikerülnek a dolgaid. El kellene fogadnia az általa hibának tartott dolgaiddal együtt. Mert jogod van szerető szülőkhöz, akik a te boldogságodnak örülnek a legjobban.

2012. szept. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
eszedre hallgass
2012. szept. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

azt kéne eldönteni, ha anyukád rád telepszik-e, vagy okkal, joggal félt

a leírás alapján mindkét fél hibázott már..a párod hazudott, , és nincs is veled...valamilyen okból, anyukádnak pedig nem volt joga választás elé állítani

2012. szept. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

"Volt amiben nem volt teljesen őszinte hozzám,de lényegében megértem a helyzetét nem haragszok rá.Viszont én eljöttem érte a saját házamból ,és igazából nincs velem nekem ez a gondom."


Ezt a két mondatot nem értem. Ki nem volt őszinte? Kivel nincs gondod? Ki nincs veled?

2012. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hazugság nem lenne, akkor azt ínám, hogy felnőtt ember vagy, a saját életedet kell élned.

De mivel "nincs" veled és még hazudozik is, felejtős. De nem anyukád miatt, hanem mert nincs értelme a dolognak, bármennyire szeretik a gyerekeid. Ha tovább húzod, még rosszabb lesz nekik.

2012. szept. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

*Egy szülőnek afféle mentsvárnak kellene lennie


Ez igaz, de ez nem jelenti azt, hogy ész nélkül asszisztál minden hülyeséghez és simán végignézi, hogy a gyerekét kihasználják és megalázzák, majd eldobják.

A pasi hazudozása és a kérdező "megértem a helyzetét és nem haragszok rá" álláspontja ez előrevetíti. Nincs mit megérteni ezen.

2012. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ha ilyen választás elé állítana anyám, gondolkodás nélkül faképnél hagynám. Ha normálisan bocsánatot kérne, utána újra szóba állnék vele...

24/N

2012. szept. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Mellesleg ha igaza is van anyukádnak, akkor is milyen viselkedés már az, hogy választanod kell közte és a párod között?! Miért, ha a pároddal maradsz, kitagad? Vagy hogy kell ezt érteni?

Egy igazi szülő nem így bánik a gyerekével. Lehet félteni, meg haragudni rá, de választásra kényszeríteni kocsogség.

2012. szept. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
ANYUKÁD MINDIG MELLETTED LESZ! APUKÁD IS! A PÁROD LEHET MEGUN ÉS MEGCSAL!
2012. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!