Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudjuk elengedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudjuk elengedni azt, ami az egyszer már a minénk volt?

Figyelt kérdés

Első szerelem, amely 6 évig tart.(ott).

Már nem egy szakítás volt, de mindig kibékültünk, sajnos gyenge vagyok, és mindig én kezdeményeztem még akkor is ha nem én voltam a hibás. Vártam akár 1 hétig, 2 hétig, nem bírtam tovább és felkerestem, és mindig kibékültünk!

Tudom hogy a párom is akarta, mert nagyon örült amikor felhívtam! Sajnos nagyon makacs, és jót tesz az egójának, ha én megyek utána.. De ez idő alatt amig nem voltunk együtt, sokmindenkitől hallottam vissza, hogy nagyon lógatta az orrát, mindenki kérdezte mi a baja, de nem mondta el. Még az anyjának sem akivel kb mindent megbeszélnek.

Sajnos a makacsságából adódóan újabb problémáink keletkezetek, és tudom, hogy nem fog megváltozni. És már egyre inkább látom hogy ilyen is marad, sőt rosszabb lesz.

De én nem egészen erre az életre vágyom.

Akarom is őt, meg nem is.

Szeretem is, meg nem is. Vagyis néha inkább dühös vagyok a makacsságára, és akkor nagyon haragszok rá.

Attól félek mindig, hogy ha nem keresem őt, akkor kitöröl az életéből. Mert beszéltünk már egyszer róla, hogy talán meg kellene próbálni egymás nélkül, a sok veszekedés miatt, de tudom hogy szeret.


Nem tudom így mi lesz, mert nagyon nagyon sokat gondolok rá a szakítás óta, egyszerűen nem tudom csak úgy elfelejteni az együtt töltött 6 évet. :(


Mi lenne a legjobb megoldás? Türelmesen várni hátha észbe kap, hogy mi egymásnak vagyunk teremtve csak kicsit engednie kell neki is?

És e közben felkészülni arra is hogy mi van ha soha többé nem békülünk ki? :(((



2012. szept. 2. 18:31
 1/1 anonim válasza:

Hát elég kényes a helyzeted. :)

Én is voltam hasonló szituációban.. én én egy 20/F vagyok.

és tudom magamról hogy sokszor én is tudok makacs lenni.de azért mindennek van határa:D

és ha úgy érzed hogy nem tudod el engedni akkor ne engedd el de csak szenvedni fogsz mindig, de viszont tényleg azt érzed hogy már semmi sem a régi hidd el jobb lesz ha elfelejted..

szerintem próbáld meg nem keresni egy pár hétig hogy ne is tudjon a létezésedről. majd ha szeret úgyis meg fog keresni. és akkor fel tenni neki ezt a kérdést.. nem érdemes futni olyan személy után aki után nem érdemes.

és ha keresni fog akkor szeret ha nem akkor.( Hagyd) tudom igen nehéz de nekem a 2 éves kapcsolatomat 1 évbe telt még el felejtettem mert rá jöttem hogy semmi értelme.

ilyenkor meg az a teendőd hogy csak simán nyitva tartod a szemedet és. teljesen ki zárod magadtól.. és minél hamarabb próbálsz valakit keresni akitől meg kapod amire vágysz! hihetetlen de ha nem működik akkor csak ez az egy megoldás marad... :)

ez csak az én véleményem.....

de amúgy az idő a legjobb megoldás mindenre.

2012. szept. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!