Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves lányt korrekt elengedn...

17 éves lányt korrekt elengedni 3 napra 5-6 baráttal (vegyesen fiú lány, idősebbek is) nyaralóba?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz idősebbek alatt? Ha a lányodat megbízható, felelősségteljes embernek ismered és a társasági is ilyen akkor igen. Ha nem, akkor nem.
2012. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én elengedném.
2012. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a lányodtól függ, mennyire felelősségteljes. A kora már megengedné, de könnyen lehet, hogy a jelleme nem.
2012. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért ne? Ha tud magára vigyázni..Utolsó lehetőség, hogy jól érezzék magukat suli előtt. Nem zárhatod be.Én elengedném.
2012. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül.
2012. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
egy 19 és egy 20 éves is lesz velük.
2012. aug. 27. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Én elmehettem, sőt, piát is vihettem - mert nyilvánvaló volt, hogy a fiúk inni fognak, meg a lányok is, és megbeszéltük, hogy mindenki ad bele valamit. Anyukám majd megőrült az idegességtől, hogy minek inni, meg nehogy részegen menjek a vízbe stbstb. Hát épségben hazaértem, ittam, az igaz, de részeg nem voltam.

Anyukám azt mondta, ismeri a fiúkat, majd gondoljak rá, ha itatni akarnak. Hát akartak, én meg olyan simán mondtam nemet, hogy csak néztek!:) Ettől függetlenül nem rontottam el a hangulatot, mert jól éreztem magam én is, csak hideg(ebb) fejjel, mint a többiek. Te tudod mennyire megbízható a lányod, én rengetegszer "bizonyítottam", időben hazaértem, nem ittam, józan voltam, mindig üzentem, ha egyik helyről mentünk a másikba.

17L

2012. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem igen.Ha tud magára vigyázni és a barátok is vigyáznak egymásra,akkor igen.De ha 95%-uk szokott inni,akkor nem ajánlom!
2012. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!