Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 17 éves lány...

Mit tegyek? 17 éves lány vagyok, és 10-ig kapok kimenőt.! De nem akarnak elengedni engem buliba, pedig nem szoktam buliba járni 2-szer 1 évben talán!

Figyelt kérdés
De én tovább akarok maradni:S Mit tegyek hogy elengedjenek??
2010. ápr. 24. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Vigyázz, itt csak "amígy az anyád házában laksz azt csinálod amit ő mond" jellegű válaszokat fogsz kapni. Amúgy borzasztó lehet. Én 15 évesen éjfélig elmehettem mindenhova, de majd megőrültem, hogy így bezárnak.
2010. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt el kell fogadnod. Nagyon fiatal vagy,féltenek a szüleid. Nem tudsz mit tenni. Nem lehetne hogy ottaludj valamelyik barátnődnél?
2010. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
majd ha lesz gyereked megérted,hogy miért nem engednek!
2010. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg anyudnak, hogy barátnőkkel leszel, szükség esetén add meg a telefonszámát is az egyiknek, hogy kereshesse, hogy tényleg velük vagy-e. Engem így mindig elengedett,és mindig mondd meg, pontosan mikor akarsz hazaérni, tartsd is be, és akkor könnyebben fognak elengedni.
2010. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól is függ, hogy milyen jellegű buli.

Szórakozóhely, házibuli...?

2010. ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.! De Még így sem engednek el...:S
2010. ápr. 24. 18:03
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez ilye pici buli.. 10-en leszünk...
2010. ápr. 24. 18:04
 8/12 anonim ***** válasza:
10en?hát az nem vészes..megmondod hogy barátokkal találkozol..
2010. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát lefújva nem engednek el:'(
2010. ápr. 24. 19:25
 10/12 anonim ***** válasza:

"majd ha gyereked lesz megérted". Erre azt tudom mondani, hogy NAGY BAJ LESZ, ha megérti. Vagy mondj valami értelmeset, vagy fogd be.


Kicsikém, mondd el szépen anyuciéknak, hogy neked ez fontos, és jól tudják, hogy megbízhatnak benned, mert eddig sem szökdöstél el otthonról, mikor nem engedtek. Pici buliról van szó, nem lesz ott semmi csúnya, csak dumcsiztok, dvd-ztek meg kártyáztok. 17 évesen ők is biztos jártak szórakozni és egyébként sem ez az egyetlen dolog, ami érdekel, mert csak ritkán jársz bulizni. Viszont, amikor elmennél, annak oka van, mert jó lesz a társaság és szeretnél a barátaiddal tölteni egy kellemes estét. De mivel sokat kell tanulnotok és dolgotok van, ez csak esténként lehetséges. És ha féltenek este sötétben hazajönni, akkor szívesen megbeszéled egy barátnőddel, hogy ott alhass náluk és felhívod őket lefekvés előtt, plus másnap reggel 10-re hazamész. Kéred szépen, hogy engedjenek el, mert nagyon szeretnéd, és egyébként is annyira jófej szülők, mert aggódnak érted és foglalkoznak veled -nem úgy, mint azok az hülye szülők, akiknek a gyereke minden péntek este részeg- és ezért biztos vagy benne, hogy megértenek téged és hajlandóak elengedni. És ígéred, hogy nem kell csalódniuk benned.

Ha ez a sok ömlengés sem használ, akkor telefonálj a Louvre-ba, hogy szeretnél kiállíttatni két gorillát, miután kitömted anyuékat sörösüveggel. Puszi.

2010. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!