Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz ebből? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ebből? Szerintetek mit érez így most?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akit 4 hónapja ismerek ,fokozatosan megbarátkoztunk.Mindig ölelgetjük egymást,olykor olyat mond h én vagyok a lelkitársa másik fele.Egyszer csókolóztunk, több nem történt (ja meg állandóan ölelgetjük puszilgatjuk egymást).Van egy 9éves kapcsolata (nincs gyerek se házasság).Azt mondta h nem jön be neki ahogy kinéz a csaj( megcsúnyult),nem örül neki ha este megvárja a csaj és h őt nem szokta ölelgetni.Naponta 6szor felhív és amikor alkalmat tud teremteni rá akkor találkozunk.Mindig mellettem áll és próbál terelgetni sokszor apáskodik,8 évvel idősebb mint én.Még meg sem próbált lefektetni...... Miért? Ott fogja hagyni a csajt? Mondta h nem boldog vele,de nem ígérget semmit.
2012. szept. 1. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy..gáz ha tudod hogy van vkije, és te vele vagy.. (magyarul lot*ó vagy)

Kettő, ha pl téged is megun, lefog cserélni

Három, honnan tudod hogy te nem csak egy kis kaland vagy, az otthon meghitt melegétől távol, csak mert a fa*inak kapuzárási rohama van?

2012. szept. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a lotyója mert még nem izéltünk.Tudom h otthon nincs minden rendben,hallottam már a telefonbeszélgetésüket,és a csaj 100 kgra hízott ő pedig undorodik a kövér nőktől.
2012. szept. 1. 00:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet a nő elhízott, mert tudja csalják, és zabálásba menekül..vagy mert lesza*ja a csávója...
2012. szept. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sokat foglalkozik velem,néha félt engem,és nem abból a célból h megizéljen.Bármelyik más férfi már kihasználta volna ezt a lehetőséget,ő ebben is különbözik a többitől.
2012. szept. 1. 00:18
 5/6 baby1356678 válasza:
gondolj bele szerinted milyen érzés lehet annak a nőnek 9 éve együt van a pasijával és egy nap rájün hogy akit anyira szeret meg csalja egy másik nővel és csak azért mert elihizot mitenél ha a te pasid csinálná ezt veled???? szerintem hagyd abba ezt a kapcsolatot mert ez nem helyes de ha igazán szerted kérd meg rá hogy dőncsön !! sok sikert csajszi!!!
2012. szept. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem célom őket szétszedni.Nem akarom döntésre kényszeríteni.Mivel tényleg szeretem ezért nem az a lényeg h az enyém legyen,azt szeretném ha ő boldog lenne.Csak ez a lényeg.
2012. szept. 1. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!