Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből mi lesz? SOS

Figyelt kérdés
Röviden tömören,van barátom nem igazán tökéletes a kapcsolatunk,de már több mint másfél éve tart,és van egy srác aki idősebb de van neki felesége és egy fia.Na most mi tegnap találkoztunk,nem történt közöttünk semmi,csak elkísértem a boltba ,és meghívott fagyizni,és elkezdtünk beszélgetni,mindenféléről a nyaralásukról,maszek munkáiról stb,és észre sem vettük,hogy már több mint 3 óra eltelt a találkozás óta.Persze este elmondtam a páromnak,hogy találkoztam egy haverommal,neki nagyon nem tetszett,szerinte ha kapcsolatban vagyok,férfi neművel nem találkozhatok,nem adtam rá neki okot.Ezzel a férfival együtt dolgozom,párom is itt dolgozik de másik műszakban.megmaradunk barátok,vagy lehet többet vinne bele vki?
2012. aug. 16. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

"szerinte ha kapcsolatban vagyok,férfi neművel nem találkozhatok" - ez már önmagában gáz! Ha elmondod neki, semmi kifogása nem lehet!


A másik, hogy mit akarhat az illető... nos, egy hosszú távú kapcsolatban is, házasságban is van az úgy, hogy kell az embernek a megerősítés, hogy fel tudja kelteni ellenkező neműek érdeklődését. Egy kis önbizalomtuning... ki meddig megy el. Van, akinek elég egy kis beszélgetés, esetleg flörtölés, van, aki tovább is megy. Egyénfüggő.

2012. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de az a baj nem csak a barátom vélekedik így hanem a családom szerint is,de nekem a legtöbb barátom fiú,akkor senkivel ne találkozzak?az milyen barátság ha csak levelezünk?


Nagyon jól érezzük magunkat egymás társaságába,persze neki sem felhőtlen a boldogsága felesége sehova sem akar elmenni vele,hívta moziba oda sem megy vele.És ezért elhívott jővőhéten moziba de így most tegyem kockára a kapcsolatom?ő is tudja és én is,hogy foglaltak vagyunk,tiszteletben tartjuk,de mindent elmondunk a másiknak,pedig nem is olyan régen ismerjük egymást

2012. aug. 16. 14:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Az en parom is baromi feltekeny, mert nekem is fiuk a barataim nagy resze.

Van olyan haverom a melo helyen akinek gyerekei es felesege van. Nagyon sokat beszelgetünk. Ö kipanaszkodja magat nekem, en elmondom az en szemszögömböl hogy latom a dolgokat stb stb..... Kettesben viszont sosem mennek vele sehova. Miert? Lehet h fel uton meggondolja magat es nem csak baratkozni akar. De ha meg sem, akkor is sok a rosszindulatu ember es nem szeretnem ha valami hülye pletyka miatt lenne veszekedes a felesegevel, vagy a parommal.

2012. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!