Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg szeret? Lesz ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeret? Lesz ebből kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz kérdés ez...Mert tanácstalan vagyok...:( Hosszú a történet de megpróbálom röviden és tömören leírni mert csak így lehet átlátni ezt a dolgot...Szerelmes vagyok!!!Már régóta ismerem (4éve) de eddíg csak barátok voltunk és jól éreztük magunkat egymás társaságában..:) De most ez több lett!! 3hónapja hogy bevallottuk egymástnak hogy többet is érzünk és már előtte is egy jó fél évve vágyódtunk a másik íránt!! Mindketten szerelmesek vagyunk a másikban és itt nincs is semmi gond:) De ha csak ennyi lenne nem tettem volna fel a kérdést mivel nem ilyen egyszerű a helyzet..:( Mindketten kapcsolatban élünk..Én 6 éve ismerem a jelenlegi élettársamat és 4éve élek vele...Ő 10éve él együtt a jelenlegi élettársával...Tudom hogy ezek nagy idők még egy házasságnak is beillik akár a 4év is nemhogy a 10év...:( De mégis magányosak vagyunk...Nem hiába találtunk egymásra...Neki kéne dönteni és közölni az élettársával hogy nincs tovább és akkor kezdőthetne el a közös életünk együtt!!Eddíg sajnos még nem beszélt vele és nem azért mert szereti mert tudom hogy nem ezért hanem mert azt mondja hogy nehezen találja meg a megfelelő pillanatot vagy nehezen szedi rá magát hogy egyáltalán mit is mondjon hogyan is fogjon bele...Lehet hogy sokan most hülyének vagy bunkónak fogtok tartani,de nem szétszedni akarok egy kapcsolatot hiszen ez Ő kapcsolatunk és az én jelenlegi kapcsoltom is cask egy álca a világ felé egy színjáték és mindketten azért nem léptünk még ki belőle mert nem találtuk meg a megfelelő partnert akivel újra kezdhetnénk...Nagyon szeretem Őt eddíg csak egyszer voltam szerelmes és azis már régen volt de ez tényleg szerelem!!!Imádom Őt! És sok a közös bennünk...:) A jelenlegi élettársainkkal nem is volt soha sok közös inkább csak a megszokás miatt választottuk ezt az életet,de én szeretnék változást és azt hogy végre felvállaljuk a dolgot!!A mai világban tudom hogy nagyon nehéz döntések vannak az ember előtt és nem ez a legfőbb gond de úgy érzem ha valakinek a szerelmi és párkapcsolati élete rendben van akkor máris jobb lesz a közérzete is és a világ is szebb lesz..:) Szerintetek mi lenne a megoldás? Volt már valaki hasonló helyzetben? Egyáltalán mi erről a vélemény? Minden válasz érdekel!!!Előre is köszönöm a segítséget!:)
2012. jún. 14. 15:59
 1/7 anonim válasza:
? Úgy csináltok mint a Barátok Köztbe a Juli meg az Attila, de komolyan.
2012. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha Őt szereted és Ő is téged akkor mondjátok el a párjaitoknak, és legyetek boldogok. :) Együtt.
2012. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddígi válaszokat minden válasz érdekel nyugodtan írhattok még...:)Az eddígi válaszok aranyosak volak de igazából senki nem fejtette ki a véleményét...
2012. jún. 14. 16:38
 4/7 anonim ***** válasza:
ha az élettársad mellett megtetszett valaki (sőt bele is szerettél), akkor az már el van romolva rég. "mindketten azért nem léptünk még ki belőle mert nem találtuk meg a megfelelő partnert akivel újra kezdhetnénk" ebben a történetben mindössze szerencsétlen papucsot sajnálom, hogy még nem tűnt fel neki miféle ember vagy. félsz, hogy ha nem jönne össze a dolog akkor jajj egyedül maradsz, ezért hülyíted még csórót, mintha minden oké lenne, közben bármikor a nyakába ugranál a másik 'alanynak', ha az is lépne végre. hányinger.
2012. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszoló eléggé őszinte volt..Bár ez is egy vélemény...Nem kell sajnálni mert nem papucs,és Ő is tehet róla hogy nem működik rendesen a kapcsolat..Nem véletlen hogy nem szeretem és nem véletlen hogy mást szeretek!!:) És akkor a szerelmem élettársát nem sajnálod? Hisz akkor Őt is lehetne mivel nem Őt szeretik hanem engem:) Ezért csavaros ez a dolog...Várok még válaszokat s főleg arra,hogy ki volt hasonló helyzetben és arra is hogy mi lenne a legaegyszerűbb megoldás.
2012. jún. 14. 18:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Én már egy éve hasonló helyzetben vagyok.(F)Mindketten tudjuk, h a legboldogabbak lennénk együtt a világon, de mindketten párkapcsolatban élünk. Előtte is barátok voltunk. Már többször bevallottuk egymásnak, h jobban szeretjük egymást, mint a saját párunkat, de még nem sikerült ezt megoldanunk. De már nem bírjuk tovább a szenvedést. Vagy összejövünk, vagy megszakítjuk a kapcsolatot.(ami annyira szoros, h ez kizárt h megszakadjon)

Én azt tanácsolom,(úgy is mint társ.tudós, aki elméletileg tudja mi kell az igazi boldogáshoz) h ne foglalkozzatok az elvárásokkal, ne fogalalkozzatok a párotokkal és senkinek a véleményével. Hanem próbáljátok meg együtt. 1,2millió válás volt rendszerváltás óta hazánban és azért, mert már az embereket nem kötötték az elvárások, vagyis szabadabbak lettek és elválhattak, még most is csak a házasságok 10%-ban van ott a boldogság, a többi gazdasági/elvárási/érzelmi zsarolási kényszerből áll még. Érted, ha azt érzed, h akkor lehetsz csak boldog, ha vele leszel, akkor tedd ezt és legyél vele. Ne tedd te is azt, amit a többi sok millió magyar, metr a végén te is egy leszel a megkeseredett emberek közül. És a változásnak mindig ára van, ezt ki kell fizetni érte. Ha mert fizetni(felvállalni a dolgot), akkor cserébe kapsz is(mégpedig a boldogságot).

2012. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia fry!!:) Nagyon örülök a válaszodnak mert te tényleg átérzed azt hogy milyen helyzetben vagyok...Sajnálom azt,hogy még nem tudtátok megoldani remélem nálunk ez máshogy lesz itt még nem telt el fél év sem..remélem nem is fog!!:) Kitartást kívánok neked (nektek):) Minden alakuljn a legjobban!Nagyon köszönöm a válaszdat mert ez erőt ad nekem és tudom hogy nem szabad feladnom:)
2012. jún. 15. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!