Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hosszabb internetes ismerkedés után elhívott a lány magukhoz hosszabb időre. Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
Mikor elsőre találkozunk megpuszilhatom? Ajándékot vigyek? Megfoghatom a kezét stb... Ilyen téren, sőt a nőkkel való téren semmi tapasztalatom, kérlek segítsetek... És lehetőleg ne oltogassatok, köszi. :) 18/F

2012. jún. 14. 02:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem ugyan így volt, mondjuk én lány vagyok. Mikor fél év msn beszélgetés után találkoztunk egyszerűen csak odafutottam hozzá, beleugrottam az ölébe, ő a karjaiban tartott és megcsókolt. Az egész kb 1 másodperc alatt zajlott. :) Sztem nézd meg, hogy a lány hogyan áll hozzá, s úgyis érezni fogod, mit tegyél. :) Hallgass az ösztöneidre, elvégre ha beszélgettek régóta, ismered. :) Sok siket. :)
2012. jún. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, sztem ha finoman rákérdezel, hogy hogyan üdvözöld majd, az sem gáz. :)) Én simán megkérdezném, hogy meddig mehetek el. :)
2012. jún. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A puszi köszönésnél szinte kötelező, a többi a vérmérsékletetektől függ.
2012. jún. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Puszi kötelező, valami apróság legyen, én a biztonság kedvéért le is borotválnám a zacsit a helyedben.


21/L

2012. jún. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Puszi mindenképp köszönéskor és egy kis apróság is biztos jól esik neki, minél személyesebb annál jobb. Fél év alatt csak megismerted annyira, hogy tudod miket szeret, mire vágyik stb. Viszont először puszinál több semmiképp. Semmi kézfogás és ilyesmi. Csak ismerkedjetek..:) Mennyi a távolság köztetek? Távkapcsolat lenne ha minden összejön? Vagyis először inkább..mindketten komolyabban gondoljátok amúgy a kapcsolatot? Bár ahogy leírtad nem valószínű, hogy egy sima baráti találkozásról van szó..:) De akkor se siessétek el. Amúgy is még az is lehet, hogy élőben nem jöttök majd ki olyan jól, kiderül hogy mégse illetek össze stb. Csak óvatosan, ráértek..:)
2012. jún. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi is így voltunk a párommal, de 2 hónap beszélgetés után. :) Emlékszem az nap nagy vihar volt Magyarországon amikor jött hozzám. Tudtam melyik vonattal jön, de azon az éjszakán. Felakartam Bp-re menni hogy meglepjem, de Bp előtt mondta a kalauz, hogy nem biztos arra az időre felér a vonat Bp-re. Ezért Bp előtt leszálltam majd bejelentették hogy minden vonat 3-4 órát késik mert rádölt valami fa a sínekre. Nha jó beültem az állomásra és vártam. Majd megjött a vonat. Felszálltam, kerestem tudtam hogy néz ki és Ő is látott már. Beléptem abba a vasútikocsiba ahol ő ült felállt majd megcsókolt. Boldog kapcsolatban élünk a távolság ellenére is már 1 éve. Ajándékot kaptam tőle egy parfümöt. Ekkor voltam 18 éves Ő meg 20 :D


19/L

2012. jún. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én fiú vagyok,már volt szitum msn ismerkedés után találkozni a lánnyal.Mi kb.1,5 évig msn-eztünk,aztán én mentem hozzá autóval.140 km-re lakott tőlem.Vittem neki ajándékot,még anyujának is virágot,sőt öccsének is csokit :D :D

Aztán kaptam finom ebédet,és minden jó volt.Csak a lány volt tartózkodó..nem engedte hogy közeledjek hozzá.Sajnos élőben nem volt neki meg az a varázs,ami korábban interneten keresztül :(( Pedig előtte msn,webcam,teló is volt.Imádtuk egymást,én meg élőben is bírtam őt.Szóval figyelni kell hogy ha lehet élőben csak jobb legyen mint előtte volt.Sajnos az én történetem nem happy end lett,de ettől függetlenül sok sikert kívánok a kérdezőnek!

Lányok ha akartok ezek után még ismerkedni velem.. :D:D:D

2012. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!