Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz még ebből kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz még ebből kapcsolat? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Az van, hogy 7 év után szakítottunk barátommal, ez történt 2 hónapja. Továbbra is együtt lakunk albérletben, van egy szobatársunk is, anyagi okok miatt nem tudtunk szétköltözni.

Amióta "hivatalosan" nem vagyunk együtt, jobb a kapcsolat, mint valaha, rengeteg szex, nem veszekszünk, jól megvagyunk.

Azt mondja, nem akar újra "összejönni", de ő is elismeri, hogy most nagyon jó a kapcsolatunk.

vajon miért nem akar újra a barátom lenni? nem értem a helyzetet...

Én vagyok a lány.


2012. aug. 5. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hiszen már válaszoltál is a kérdésedre... Azt írtad így jobb a kapcsolatotok! És hogy jobb a szex.
2012. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez gondolom a nyugodt légkör miatt van. de akkor sem értem, min változtatna, ha ismét egy pár lennénk.
2012. aug. 5. 22:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ezen keresztülmentem.Ennek a egésznek az az oka,hogy a kötöttségek nélküli szex,és a haverkodás felsőfokon még menne,de párkapcsolati téren kudarcot vallottatok,tehát nem egymásnak vagytok teremtve.Ezt a tényt el kell fogadni,és nem játszmázni!Tapasztaltam,hogy semmi jóra nem vezet.Kibékülhettek ugyan,de a problémák megmaradnak.A szenvedélyes szex kedélyjavító,de a problémákat nem oldja meg.Hiszen csak használjuk egymást testileg,de ezzel konfliktusokat nem simítunk el.Hiszen átverjük magunkat és mindkettőnket,de az alapproblémák megmaradnak a háttérben.
2012. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van valami különbség mint amikor hivatalosan együtt voltatok? Együtt aludtok, érzed hogy szeret, törődik veled mint a párjával. Vagy csak megvolt a menet aztán mentek ki-ki a saját helyére? Lehet most újraélhetitek a randizás korszakát, használd ki és csald el valahová.
2012. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pont ez az érdekes, hogy még mindig együtt alszunk, érkezéskor-távozáskor puszi (de csak arcra) és szex után sem ugrunk ki az ágyból. Ezért nem értem, kívülállók észre sem veszik, h már nem vagyunk együtt. Ezért nem tudom hova rakni a dolgot.
2012. aug. 6. 04:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél még járni a sráccal akkor nem hagyhatod ezt. Ez neki baromi kényelmes és élvezi a helyzetet (melyik pasi ne élvezné?) de ha te még szerelmes vagy akkor nagyon meg fog bántani :-( na meg így nem fogsz hiányozni sem neki hiszen ott vagy neki. Próbálj meg elköltözni minél elöbb
2012. aug. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!